Takie kino tylko w wakacje! Kolejny seans już dzisiaj!

0
176

Większości z nas kino kojarzy się z wielką, zaciemnioną, klimatyzowaną salą, głośnym dźwiękiem potęgującym wrażenia, dużym ekranem i nowoczesnymi efektami w 3D. Oglądanie filmowych hitów w takiej atmosferze, przy wykorzystaniu najnowszych technologii to czysta przyjemność. Czasami tylko pojawia się nutka nostalgii, tęsknota za domową kanapą i choć odrobiną prywatności podczas oglądania swojego ulubionego filmu. Jeśli jednak tak samo jak domowe cztery kąty lubicie swoje fotele samochodowe musicie koniecznie zaparkować dziś swoje auto na parkingu przy Galerii Głogów-  to właśnie tam o godzinie 21.30 rozpocznie się Letnie Kino Samochodowe…

Samochodowe Kino to miła, wakacyjna odmiana i alternatywa dla dzisiejszych, nowoczesnych multikin, które mają wszystko poza jednym – brak w nich wyjątkowej, kameralnej atmosfery.

Podczas pierwszego,samochodowego seansu , 3 sierpnia została wyświetlona komedia „ Złe Mamuśki”. Dzisiejszego wieczoru widzowie Letniego Kina Samochodowego będą mogli obejrzeć „Snajpera”.

Z myślą o przyjaznym odbiorze dźwięku, przygotowano nie tylko tradycyjne nagłośnienie, ale także specjalny system pozwalający usłyszenie produkcji za pomocą radia samochodowego ustawionego na odpowiednią częstotliwość.

Natomiast specjalnie dla widzów niezmotoryzowanych przygotowano 40 leżaków w specjalnie wydzielonych strefach przed ekranem.

Na wszystkich uczestników seansów filmowych czekać będzie bezpłatny popcorn.

Seans rozpocznie się o godzinie 21.30, ale by mieć najlepsze miejsca do oglądania w samochodzie czy specjalne leżaki warto przyjść nieco szybciej.

Letnie Kino Samochodowe- parking przy Galerii Głogów, 10 sierpnia godzina 21.30.

Wstęp wolny!

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.