Pod wpływem alkoholu z wizytą na głogowskiej Komendzie …To nie mogło się dobrze skończyć!

0
167
Policja Komenda wejście

Kolejny pijany rowerzysta zatrzymany przez głogowskich policjantów. Tym razem funkcjonariusze nie mieli jednak zbyt wiele do robienia. Nietrzeźwy uczestnik ruchu drogowego na Komendę Policji zgłosił się sam,31-latek chciał tylko wykonać badanie alkomatem. Jego wynik był chyba niemiłym zaskoczeniem dla samego zainteresowanego…

Policjanci Wydziału Drogowego zatrzymali pijanego rowerzystę, którzy kierował rowerem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna nie zważając na zagrożenie jakie ze sobą niesie jazda na podwójnym gazie, przyjechał rowerem do głogowskiej komendy celem przebadania się na zawartość alkoholu. Policjanci zwrócili uwagę na jego zachowanie już przy wejściu do budynku. 31 latek żądał przebadania, że jest trzeźwy i chciał mieć na to „papierze”. Jak się okazało po przebadaniu, mimo wcześniejszych przypuszczeń, miał ponad pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu — mówi p.o. Oficera prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie asp. Łukasz Szuwikowski.

Głogowianin sam przyznał się, że przyjechał rowerem do komendy policji. Mężczyznę po wykonaniu czynności zwolniono do domu.

W związku z rosnącą liczbą nietrzeźwych kierowców oraz rowerzystów na naszych lokalnych drogach, głogowska Policja przypomina, że każda osoba siadająca za kierownicą pojazdu pod wpływem alkoholu lub podobnie działającego środka stanowi zagrożenie dla siebie oraz dla życia i zdrowia innych użytkowników drogi.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.