To już 10 lat! Pływalnia Chrobry Głogów zaprasza do wspólnego świętowania!

0
234

Już niedługo Pływalnia Chrobry Głogów będzie obchodzić swoje X-lecie. Oficjalne otwarcie Pływalni nastąpiło dokładnie 17 października 2008 roku. Dziś trudno sobie wyobrazić nasze miasto bez tego miejsca. Głogowianie, bez względu na wiek chętnie wybierają kompleksy basenowe Chrobry – to tutaj wypoczywają, relaksują się, spędzają aktywnie czas i po prostu dobrze się bawią. Ten okrągły jubileusz Pływalnia będzie obchodzić z należytą godnością- będzie mnóstwo atrakcji i niespodzianek! Początek września to nie tylko pierwszy dzwonek w szkołach i powrót do obowiązków- Pływalnia Chrobry przedłuża wakacyjną radość i zaprasza do wspólnej zabawy już 1 września.

W Pływalni odbywają się kursy pływania, zawody pływackie takie, jak chociażby Aqualiga, wydarzenia integracyjne jak Spartakiada Osób Niepełnosprawnych i Chorych, Olimpiady Specjalne czy międzyszkolne zawody w pierwszej pomocy.

Przede wszystkim służy ona jako miejsce rekreacji dla mieszkańców Głogowa. Pływalnia to obecnie także możliwość regeneracji w Strefie Spa & Wellness oraz przywracanie pełnej sprawności organizmu w Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej — mówi Mateusz Kaczmarek, specjalista ds. marketingu Chrobry Głogów S.A.

Oficjalne obchody X-lecia Pływalni Chrobry Głogów rozpoczną się 1 września o godzinie 15.00 na terenie basenów odkrytych.

Jakie atrakcje czekają głogowian tego dnia?

  • Dla wszystkich miłośników ruchu o godzinie 18.00 rozpocznie się maraton zumby, który poprowadzi zespół Kasi Jaskółskiej-Pitoń,
  • na stanowisku Fit Arena będzie można skorzystać z konsultacji trenerskich, poza tym klub zaprasza na spinning, zabawy z chustą clanzy oraz profesjonalne pomiary na wadze Tanita,
  • Kiko+ przygotowało zajęcia na trampolinach, zabawy i gry dla najmłodszych, Mini Triathlon, pomiar na wadze TANITA wraz z profesjonalną konsultacją trenerską,
    Prowadzone będą konsultacje FitDietetyka.pl.

Oprócz wyżej wymienionych, głogowskich Klubów Fitness, swoje stanowiska będą mieć również spółki miejskie, które prezentować będą nowoczesne autobusy i zabytkowe pojazdy specjalne.

Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej zaprezentuje sprzęt, dzięki któremu dba o  sprawność mieszkańców naszego miasta. Nie zabraknie też konkursów i upominków.

Bardzo ważna informacja dla wszystkich wybierających się na tę jubileuszową imprezę – podczas wydarzenia Stowarzyszenie Otwarte Drzwi będzie prowadzić zbiórkę charytatywną na rzecz Agnieszki „Majki” Kaczmarek oraz Joanny Konkol.
Prowadzone będą przez Stowarzyszenie – kiermasz ciast, malowanie twarzy, a dla najmłodszych przygotowane będą dmuchańce oraz wizyta Tygryska! Warto więc zabrać ze sobą przysłowiowe „parę groszy”, by wesprzeć w walce z chorobą te dzielne głogowianki!

Uwaga- 1 i 2 września wstęp na halę basenową i baseny odkryte całkowicie darmowy!

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.