Piłkarskie emocje na głogowskim stadionie

0
261

W sobotę, 4 sierpnia na stadionie przy Wita Stwosza 3 Chrobry Głogów zmierzy się z Sandecją Nowy Sącz. Początek spotkania o godzinie 17.45. Czy to właśnie ten mecz przełamie złą passę głogowskich zawodników i Pomarańczowo- czarni odniosą jutro pierwsze w tym sezonie zwycięstwo?

Na piłkarskiej murawie Chrobry Głogów mierzył się z zawodnikami z Nowego Sącza sześciokrotnie. Bilans tych zmagań jest bardzo wyrównany. Obie drużyny odniosły dwukrotnie zwycięstwo i dwukrotnie padł remis. Zapowiada się więc bardzo emocjonujące spotkanie z godnym rywalem i jak można wnioskować po wcześniejszych wynikach- łatwo nie będzie.

Ważna wiadomość dla wszystkich kibiców –od tego meczu można zakupić bilety również przez Internet. Klub podpisał umowę dystrybucji biletów poprzez portal Kupbilet.pl oraz punkty STS i Empik (w Galerii Glogovia). Bilety można nabyć również standardowo w kasach pływalni Chrobry. Należy jednak pamiętać, że w przypadku spotkania z Sandecją sprzedaż drogą internetową oraz poprzez punkty STS / Empik odbywała się tylko do czwartku 2 sierpnia włącznie.

Bilety można nadal nabyć w kasach pływalni, codziennie w godzinach od. 6.15 do 21.00 do piątku 3 sierpnia włącznie i w meczową sobotę od 6.15 do 13.45.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.