Oczarowali i zachwycili Hiszpanię- spektakularne sukcesy Głogowskiej Rewii Graffiti

0
291

Występy Głogowskiej Rewii Graffiti podczas tegorocznego Top Art Festival w Hiszpanii zrobiły piorunujące wrażenie na jury. Głogowianie nie tylko zdobyli najwyższą nagrodę za całokształt czyli zaszczytny tytuł Grand Prix Festiwalu. Otrzymali również 2 pierwsze miejsca, 6 dyplomów, nagrody dla trenerów oraz czek na kwotę 500 euro. 20 lipca Rewia zaimponowała jurorom zarówno w kategoriach wokalnych, jak i tanecznych.

To idealne podsumowanie działań artystycznych głogowskiego zespołu.

Nagrody specjalne trafiły również do trenerów Głogowskiej Rewii Graffiti. Panie, Mieczysława i Katarzyna Krawczonek zostały nagrodzone w kategorii najlepszej choreografii, a pan Zdzisław Krawczonek za najlepsze przygotowanie wokalne zespołu.

Wyjazd do Hiszpanii wiązał się również z wieloma przyjemnościami.

Oprócz udziału w zmaganiach konkursowych, dzieci uczestniczyły w warsztatach artystycznych z tańca współczesnego i baletu z Sebastianem Białobrzeskim oraz z flamenco z tancerzem z Barcelony. Ponadto dzieci odwiedziły Disneyland i Park Asterixa w Paryżu, Barcelonę, zwiedzały także miasteczko Calella, gdzie były zakwaterowane. Nie zabrakło też koncertów, między innymi podczas koncertu galowego w Lloret de Mar — mówi Małgorzata Łętkowska, specjalista ds. promocji Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.