Nowe boisko i lepsze warunki – rozbudowa kompleksu na Osiedlu Piastów Śląskich

0
248

W zeszłym tygodniu rozpoczęła się kolejna inwestycja Chrobry Głogów S.A. w infrastrukturę szkoleniową. 12 lipca ruszyły prace budowlane na terenie kompleksu znajdującego się na Osiedlu Piastów Śląskich. Koszt zadania to około 1 mln 200 tys. zł. Nowe boisko rekreacyjno- treningowe wraz z wyposażeniem będzie gotowe 30 września 2018 roku.

Chrobry Głogów S.A wspiera rozwój mieszkańców miasta i regionu między innymi dzięki swym obiektom sportowym.

Chcemy, aby dzięki inwestycjom w infrastrukturę szkoleniową rozwój młodych piłkarzy szkolących się w Akademii Piłki Nożnej oraz Szkole Mistrzostwa Sportowego był coraz wyraźniejszy i na coraz wyższym poziomie. Pragniemy, aby w przyszłości stanowili oni podstawę kadry pierwszego zespołu — mówi Mateusz Kaczmarek, specjalista ds. marketingu Chrobry Głogów S.A i dodaje  — W związku z tym 12 lipca rozpoczęła się inwestycja polegająca na budowie na terenie kompleksu na Osiedlu Piastów Śląskich boiska rekreacyjno- treningowego wraz z wyposażeniem oraz zbiornika retencyjnego.

Planowany termin zakończenia inwestycji rozbudowy Kompleksu to 30 września 2018 roku

Ponadto rozpoczęła się inwestycja polegająca na wymianie fragmentów murawy, tak aby prowadzone treningi oraz rozgrywane mecze odbywały się w jak najlepszych warunkach.

 

 

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.