Modernizacja Hali – będzie komfortowo i nowocześnie

0
406

Na Hali Widowiskowo -Sportowej im. Matuszaka w Głogowie trwają prace remontowe. Wymieniony parkiet, nowe nagłośnienie, a także przebudowa pomieszczeń Centrum rehabilitacji i Odnowy Biologicznej – kompleksowa modernizacja tego obiektu ma zapewnić jeszcze lepsze warunki zarówno dla zawodników, jak i dla kibiców. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii rozgrywki sportowe odbywające się na Hali będą dostarczały jeszcze więcej emocji…

— Chcąc w jak najlepszy sposób wpływać na rozwój sportowy mieszkańców miasta i regionu, Chrobry Głogów S.A nieustannie dąży do posiadani jak najlepiej przygotowanych obiektów.

W tym roku oprócz rozbudowy kompleksu na Osiedlu Piastów naszym celem była modernizacja Hali Widowiskowo- Sportowej im. Matuszaka — mówi Mateusz Kaczmarek, specjalista ds. marketingu Chrobry Głogów S.A.

Koszt remontu areny głównej na Hali to około 100 000 zł netto.

Rewelacyjną atmosferę meczów spotęguje nowoczesne nagłośnienie, które wraz z przyszłorocznym dostosowaniem akustyki i wyciszeniem Hali wywoływać będzie niesamowite emocje u publiczności przeżywającej każde zagranie– przekonuje Kaczmarek.

I etap prac, czyli zakupienie nagłośnienia to koszt około 80 000 zł netto.

II etap planowany jest na rok 2019, będą to prace związane z akustyką areny oraz jej wyciszeniem.

Trwa również remont oraz przebudowa pomieszczeń Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej.  Powstaną nowe pomieszczenia zabiegowe oraz recepcja. Jednocześnie rozpoczął się remont tarasów, a w najbliższym czasie przeprowadzony zostanie remont toalet od strony kortów.Koszt tych prac to około 270 000 zł netto.

Jak mówi Kaczmarek — Chcemy, aby komfort pacjentów podczas wykonywania zabiegów był jak największy, a sama rehabilitacja była jak najbardziej skuteczna i powrót do pełnej sprawności trwał jak najkrócej.

 

 

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.