To mogło skończyć się tragedią- kierowca miał ponad 3 promile alkoholu

0
31
Policja Komenda wejście

37-letni mieszkaniec Głogowa odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwym, spowodowanie kolizji drogowej i złamanie przepisów ruchu drogowego. Mężczyzna wyprzedzając inny samochód na przejściu dla pieszych doprowadził do zderzenia czołowego z samochodem marki citroen. Badanie alkomatem wykazało u niego prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie. 37- latek został przewieziony do izby wytrzeźwień, a kierująca citroenem kobieta do szpitala.

Do zdarzenia doszło w dniu 9 lipca około godziny 18:00 na ulicy Królowej Jadwigi w Głogowie. Kierujący samochodem ford focus, 37 – letni mieszkaniec Głogowa, wykonywał manewr wyprzedzania samochodu nauki jazdy, na przejściu dla pieszych a następnie zderzył się czołowo z kierowanym przez 31 – letnią kobietę, samochodem citroen. W wyniku tego zdarzenia uszkodzona została również toyota nauki jazdy. Kierująca citroenem została przewieziona do szpitala. Szczęśliwie nie odniosła poważnych obrażeń. 37 – letni kierowca, mieszkaniec Głogowa, został przewieziony do izby wytrzeźwień. Sprawcy grozi kara pozbawienia wolności do lat 2 i sądowy zakaz kierowania pojazdami oraz kara grzywny— mówi oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie podinsp. Bogdan Kaleta.

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSarzyński: przeprosin nie będzie bo informacje były prawdziwe!
Następny artykułW trosce o zdrowe płuca głogowian- nowy program profilaktyczny
Dawniej stewardessa spędzająca większość swoich dni nad Ziemią. Dziś przede wszystkim mama i kobieta twardo stąpająca po Ziemi. Miłośniczka podróży i pasjonatka mody. Rodowita Głogowianka, która od lat interesuje się losami miasta i jego mieszkańców. Z babską ciekawością i dociekliwością Sherlocka Holmesa obserwuje, co dzieje się w Głogowie. Pisze o wydarzeniach, które są na ustach wszystkich mieszkańców, a także o tych mniej popularnych, wartych bliższego poznania...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.