Zatrzymywany kilkukrotnie za przestępstwa narkotykowe i nie tylko. Tym razem trafił do aresztu

0
180

29 – letni mieszkaniec Głogowa został zatrzymany przez policjantów z wydziału kryminalnego. Policjanci zabezpieczyli ponad 100 porcji amfetaminy typu „piko” oraz wagi elektroniczne i woreczki strunowe. Jak się okazało mężczyzna już w tym roku był kilkukrotnie zatrzymywany w związku z przestępstwami narkotykowymi oraz włamaniem i kradzieżą. Na wniosek policji i prokuratury, sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego na okres 1 miesiąca.

 — Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Głogowie zatrzymali 29 – letniego mieszkańca Głogowa. Mężczyzna był podejrzewany o posiadanie narkotyków. W trakcie wykonywanych czynności, policjanci zabezpieczyli substancję psychotropową w postaci skrystalizowanej amfetaminy typu „piko”. W sumie funkcjonariusze odnaleźli ponad 100 porcji amfetaminy, woreczki strunowe służące do jej porcjowania oraz dwie wagi elektroniczne — mówi oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie podinsp. Bogdan Kaleta.

Podejrzany 29 – letni głogowianin, przyznał się do posiadania substancji psychotropowych. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

 

Zdjęcie: KPP Głogów

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.