Przerwa technologiczna na Pływalni Chrobry

0
36

Ważna informacja dla mieszkańców Głogowa korzystających z Pływalni Chrobry. 15 sierpnia rozpocznie się przerwa technologiczna, która potrwa do 29 sierpnia. W tym czasie baseny kryte oraz oraz Strefa Spa & Wellness będą niedostępne.

 Chcąc zapewnić swoim klientom jak najwyższą jakość oferowanych usług Chrobry Głogów S. A wykorzystuje coroczne przerwy w dostawie ciepłej wody do konserwacji i modernizacji Pływalni Chrobry. W tym roku przerwa technologiczna rozpocznie się 15 sierpnia i potrwa do 29 sierpnia. W jej czasie prowadzone będą prace, które nie mogą zostać wykonane, gdy baseny napełnione są wodą, między innymi: wymiana dysz jacuzzi, wymiana złoża filtracyjnego czy prace porządkowe w nieckach basenowych — mówi Mateusz Kaczmarek, specjalista ds. marketingu Chrobry Głogów S.A i zaprasza w tym czasie głogowian na Zespół Basenów Odkrytych, który czynny będzie w godzinach od 10.00 do 20.00.

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułOkradziony przez sąsiada…
Następny artykułBudżet Obywatelski- na jakie projekty zostanie przeznaczona kwota 2,5 miliona złotych?
Dawniej stewardessa spędzająca większość swoich dni nad Ziemią. Dziś przede wszystkim mama i kobieta twardo stąpająca po Ziemi. Miłośniczka podróży i pasjonatka mody. Rodowita Głogowianka, która od lat interesuje się losami miasta i jego mieszkańców. Z babską ciekawością i dociekliwością Sherlocka Holmesa obserwuje, co dzieje się w Głogowie. Pisze o wydarzeniach, które są na ustach wszystkich mieszkańców, a także o tych mniej popularnych, wartych bliższego poznania...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.