Jego plan się nie udał- spłoszony przez domownika, zatrzymywany przez policjantów

0
23
Policja Komenda wejście

Najpierw upatrzył sobie dom, potem wybił szybę w drzwiach tarasowych kostką brukową i dostał się do środka. Nie zdołał jednak nic ukraść, bo został spłoszony przez jednego z domowników. Po nieudolnej próbie kradzieży mężczyzna udał się w desperacką ucieczkę, ale został zatrzymany głogowskich policjantów.

Głogowscy policjanci zatrzymali 41 letniego obywatela Ukrainy, który próbował włamać się do domu jednorodzinnego w powiecie głogowskim. Mężczyzna upatrzył sobie dom, z którego zamierzał ukraść wartościowe przedmioty. Złodziej posłużył się przygotowaną kostką brukową, którą użył do wybicia szyby w drzwiach tarasowych. Nie spodziewał się jednak obecności domownika, który był wewnątrz domu. To spłoszyło złodzieja, który mimo ucieczki został zatrzymany przez głogowskich policjantów — mówi p.o. Oficera prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Gogowie asp. Łukasz Szuwikowski.

Sprawca trafił do policyjnego aresztu.

Za kradzież z włamaniem grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZatrzymał pijanego kierowcę
Następny artykułLato w Muzeum – czwartki należą do dzieci!
Dawniej stewardessa spędzająca większość swoich dni nad Ziemią. Dziś przede wszystkim mama i kobieta twardo stąpająca po Ziemi. Miłośniczka podróży i pasjonatka mody. Rodowita Głogowianka, która od lat interesuje się losami miasta i jego mieszkańców. Z babską ciekawością i dociekliwością Sherlocka Holmesa obserwuje, co dzieje się w Głogowie. Pisze o wydarzeniach, które są na ustach wszystkich mieszkańców, a także o tych mniej popularnych, wartych bliższego poznania...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.