Zatrzymali dilera i jego klienta

0
21

Kara do 3 lat pozbawienia wolności grozi 27 -latkowi podejrzanemu o posiadanie oraz udzielanie narkotyków innej osobie. Mężczyzna został zatrzymany przez Policjantów z Wydziału Kryminalnego KPP w Głogowie. Policjanci zabezpieczyli woreczek z zawartością ponad 60 porcji marihuany.

Głogowscy policjanci w dniu 26 czerwca zatrzymali 27 – letniego mężczyznę. Jest podejrzany o posiadanie odurzających w postaci marihuany oraz o udzielanie tego narkotyku innej osobie. Policjanci w trakcie zatrzymania 27 – latka nie tylko ujawnili ponad 60 porcji środków odurzających, które podejrzany miał przy sobie i próbował się ich pozbyć, ale również zatrzymano osobę, której udzielono narkotyków — mówi oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie podinsp. Bogdan Kaleta.

 

Photo: KPP Głogów

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMobilne Muzeum Multimedialne zawita do Głogowa
Następny artykułZubowski : To deklaracja mojej ciężkiej pracy na rzecz miasta
Dawniej stewardessa spędzająca większość swoich dni nad Ziemią. Dziś przede wszystkim mama i kobieta twardo stąpająca po Ziemi. Miłośniczka podróży i pasjonatka mody. Rodowita Głogowianka, która od lat interesuje się losami miasta i jego mieszkańców. Z babską ciekawością i dociekliwością Sherlocka Holmesa obserwuje, co dzieje się w Głogowie. Pisze o wydarzeniach, które są na ustach wszystkich mieszkańców, a także o tych mniej popularnych, wartych bliższego poznania...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.