Zamiast więziennej celi wybrał hostel…

0
261
Arch.-2011-08-22-zachowanie-godne-pochwaly@Glogow-01

Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 22 – latka podejrzanego o kradzież telefonu komórkowego o wartości 800 złotych na szkodę właściciela jednego z głogowskich hosteli. Podczas prowadzonych czynności bardzo szybko okazało się, że mężczyzna  jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

— 22 – latek został zatrzymany po tym jak właściciel hostelu zgłosił kradzież telefonu o wartości 800 złotych z pomieszczenia biurowego w tym obiekcie. Podejrzany 22 – latek wynajmował u niego pokój. Policjanci szybko ustalili, że mężczyzna jest poszukiwany na podstawie zarządzenia Sądu Rejonowego w Głogowie. Miał do odbycia karę pozbawienia wolności. Sąd chciał również ustalić miejsce jego pobytu— mówi oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie podinsp. Bogdan Kaleta.

Po zatrzymaniu 22 – latek usłyszał zarzut kradzieży telefonu. Mężczyźnie grozi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Po wykonaniu czynności procesowych, został przewieziony do Zakładu Karnego, gdzie musi odbyć karę 4 miesięcy pozbawienia wolności.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.