Zamiast więziennej celi wybrał hostel…

0
37
Arch.-2011-08-22-zachowanie-godne-pochwaly@Glogow-01

Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 22 – latka podejrzanego o kradzież telefonu komórkowego o wartości 800 złotych na szkodę właściciela jednego z głogowskich hosteli. Podczas prowadzonych czynności bardzo szybko okazało się, że mężczyzna  jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

— 22 – latek został zatrzymany po tym jak właściciel hostelu zgłosił kradzież telefonu o wartości 800 złotych z pomieszczenia biurowego w tym obiekcie. Podejrzany 22 – latek wynajmował u niego pokój. Policjanci szybko ustalili, że mężczyzna jest poszukiwany na podstawie zarządzenia Sądu Rejonowego w Głogowie. Miał do odbycia karę pozbawienia wolności. Sąd chciał również ustalić miejsce jego pobytu— mówi oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie podinsp. Bogdan Kaleta.

Po zatrzymaniu 22 – latek usłyszał zarzut kradzieży telefonu. Mężczyźnie grozi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Po wykonaniu czynności procesowych, został przewieziony do Zakładu Karnego, gdzie musi odbyć karę 4 miesięcy pozbawienia wolności.

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułStuchuriada w Grochowicach- to już w ten weekend !
Następny artykułPomysł na początek wakacji w Głogowie? Lato w Twierdzy!
Dawniej stewardessa spędzająca większość swoich dni nad Ziemią. Dziś przede wszystkim mama i kobieta twardo stąpająca po Ziemi. Miłośniczka podróży i pasjonatka mody. Rodowita Głogowianka, która od lat interesuje się losami miasta i jego mieszkańców. Z babską ciekawością i dociekliwością Sherlocka Holmesa obserwuje, co dzieje się w Głogowie. Pisze o wydarzeniach, które są na ustach wszystkich mieszkańców, a także o tych mniej popularnych, wartych bliższego poznania...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.