Zadziałał alkohol czy negatywne emocje po meczu? Kibic wrócił do domu bez 3 zębów

0
207
Policja Komenda wejście

To miał być spokojny, niedzielny wypad do pubu na oglądanie transmisji z Mundialu. Wielki mecz, kibicowanie i sportowe emocje zostały jednak zakłócone przez 31- letniego mężczyznę, który z błahego powodu uderzył swojego znajomego w twarz. W wyniku zajścia do którego doszło w jednym z głogowskich lokali, poszkodowany 41- latek stracił 3 zęby.  31- latek usłyszał zarzuty uszkodzenia ciała, grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do nawet 5 lat.

Zdarzenie miało miejsce krótko po transmisji meczu piłkarskiego.

Obydwaj mężczyźni zgodnie potwierdzili, że się znali i spotykali w lokalu, gdzie oglądali transmisje z meczów. Również w niedzielny wieczór, oglądali mecz i pili alkohol.  W pewnym momencie, po zakończonej transmisji 31- latek podszedł do 41 – latka i uderzył go pięścią w twarz. Jak później sam przyznał, nie był zadowolony, że ten rozmawia z jego dawną znajomą — mówi oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie podinsp. Bogdan Kaleta.

Mężczyźni byli nietrzeźwi i wzajemnie oskarżają się o spowodowanie całego zajścia.

Uderzenie spowodowało utratę trzech zębów u pokrzywdzonego. Policjanci po otrzymanym zgłoszeniu zatrzymali 31 – letniego podejrzanego.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.