Nowy Prezes PeBeKa S.A.

0
41

21 czerwca Tomasz Rawecki objął stanowisko prezesa zarządu Przedsiębiorstwa Budowy Kopalń PeBeKa S.A. Grupa KGHM w Lubinie. Rawecki zastąpił pełniącego obowiązki prezesa zarządu Jarosława Danielkiewicza- wiceprezesa zarządu, który objął tę funkcję po odwołaniu ze stanowiska 13 kwietnia 2018 roku Mirosława Skowrona.

Nowy prezes Przedsiębiorstwa to absolwent Wydziału Gospodarki Narodowej oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu.

Od kilkunastu lat pełni funkcje zarządcze w sektorze energetycznym, przemysłowym i budowlanym.

W latach 2006- 2012 związany był z Wałbrzyskimi Zakładami Koksowniczymi „Victoria” S.A. w Wałbrzychu, najpierw jako prezes zarządu Usług Technicznych „TechKoks” i Zakładu Usług Energetycznych „epeKoks”, a następnie członek zarządu WZK „Victoria” ds. Korporacyjnych.

w latach 2012- 2015 Tomasz Rawecki pełnił funkcję doradcy zarządu w Tauron Dystrybucja S.A. w Krakowie, , następnie był prokurentem oraz dyrektorem ds. sprzedaży i rozwoju w Tauron Dystrybucja S. A.  we Wrocławiu.

Przed objęciem funkcji prezesa zarządu PeBeKa S.A. był członkiem zarządu ds. operacyjnych w Polimex- Moststal S.A.

 

Źródło: Informacja prasowa

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTo już głogowska tradycja-Janiny, Janowie i Jasie z Głogowa znów będą wspólnie świętować
Następny artykułAkcja Lato w głogowskich bibliotekach
Dawniej stewardessa spędzająca większość swoich dni nad Ziemią. Dziś przede wszystkim mama i kobieta twardo stąpająca po Ziemi. Miłośniczka podróży i pasjonatka mody. Rodowita Głogowianka, która od lat interesuje się losami miasta i jego mieszkańców. Z babską ciekawością i dociekliwością Sherlocka Holmesa obserwuje, co dzieje się w Głogowie. Pisze o wydarzeniach, które są na ustach wszystkich mieszkańców, a także o tych mniej popularnych, wartych bliższego poznania...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.