Jedyna taka Noc w roku…

0
192

23 czerwca Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej zaprasza na magiczne widowisko z okazji Nocy Świętojańskiej. Jak zapowiadają organizatorzy będzie energetyczna muzyka, dynamiczne efekty pirotechniczne, niezapomniany spektakl i oczywiście tradycyjne puszczanie wianków. Impreza odbędzie się na Placu Parkowym w Jerzmanowej, początek o godzinie 20.00.

Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy wianek Nocy Świętojańskiej rozpocznie tegoroczną imprezę.

Następnie o godzinie 20.30 odbędzie się koncert, podczas którego wystąpi Aleksandra Dyrna oraz Michał Czok.

O 22.00 pokaz Fire Trio- Teatr Ognia.

Postawiliśmy na widowiskowość. Jest ogniście i zaskakująco. Na piorunujący efekt końcowy składają się dynamiczne efekty pirotechniczne, tworzące spójny obraz z energetyczną muzyką. Daj się wciągnąć w ognisty trójkąt — zachęcają organizatorzy.

Wianki popłyną o 22.15, a na zakończenie tej wyjątkowej nocy spektakl „Magiczna Kraina”.

Opowiemy Wam historię młodej Słowianki poszukującej w lesie kwiatu paproci, którą wróżki i driady zwabiają do baśniowej krainy, pozwalając jej posmakować przygód niedozwolonych dla zwykłego śmiertelnika…

Chcecie posłuchać?

Spektakl przepleciony jest tanecznymi akcentami, akrobatyką powietrzną oraz widowiskowym Cyr Wheel, a dodatkowy efekt tworzy blask świateł ultrafioletowych.

W tak zjawiskowej oprawie, w przepięknej scenerii będzie to zapewne nie tylko najkrótsza, ale i najbardziej magiczna,niezapomniana noc w roku…

Noc Świętojańska- Sobota, 23 czerwiec, Plac Parkowy w Jerzmanowej, godzina 20.00.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.