Dni Głogowa ciąg dalszy- sobota

0
364

Sobota na Bulwarze Nadodrzańskim minęła bardzo słonecznie i tym razem obyło się bez niemiłych niespodzianek pogodowych. Drugiego dnia głogowianie mieli okazję obejrzeć występy utalentowanych dzieci i młodzieży z Głogowskiej Rewii Graffiti oraz Studia Talentów MOK. Na scenie była też spora dawka góralskiej energii i piękny, kobiecy głos…

Chętnych do zabawy na Bulwarze w sobotnie popołudnie było jeszcze więcej. Wesołe Miasteczko tętniło życiem do późnych godzin, a kolejki do poszczególnych atrakcji były coraz to dłuższe. Jedynym mankamentem była kamienista część tego terenu, która sprawiała sporo kłopotów, zwłaszcza tym najmniejszym klientom.

Nie brakowało również miłośników złotego nektaru i fanów biwakowego jedzenia- tradycyjnie już ogródki piwne cieszyły się ogromnym powodzeniem przez cały dzień.

Widowiskowe występy, efektowne choreografie i głosy, których można by słuchać w nieskończoność – głogowskie talenty dały na scenie niesamowity show, który był oklaskiwany gromkimi brawami.

O godzinie 18.00 na scenie pojawili się przystojni górale z Future Folk, którzy nie tylko zaśpiewali swoje energiczne utwory, ale dali też niezły popis tanecznych umiejętności. Było bardzo skocznie i publiczność szybko dała się porwać tym góralskim rytmom. Na zakończenie wieczoru- trochę spokojniejsze melodie w wykonaniu Patrycji Markowskiej.

Przed nami ostatni już dzień hucznej zabawy. Na Bulwarze Nadodrzańskim odbędą się 3 koncerty:

17.00 Roślina

18.00 Afromental

20.00 Pectus

O godzinie 12.30 odbędzie się uroczysta Msza święta w intencji Miasta i jego Mieszkańców w ruinach kościoła św. Mikołaja.

Natomiast w sali rajców w Ratuszu od godziny 11.00 do 17.00 będzie można rywalizować, grać, poznawać i zgłębiać tajniki gier planszowych.

Przypominamy również o darmowej Komunikacji Miejskiej!

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.