Dni Głogowa ciąg dalszy- sobota

0
38

Sobota na Bulwarze Nadodrzańskim minęła bardzo słonecznie i tym razem obyło się bez niemiłych niespodzianek pogodowych. Drugiego dnia głogowianie mieli okazję obejrzeć występy utalentowanych dzieci i młodzieży z Głogowskiej Rewii Graffiti oraz Studia Talentów MOK. Na scenie była też spora dawka góralskiej energii i piękny, kobiecy głos…

Chętnych do zabawy na Bulwarze w sobotnie popołudnie było jeszcze więcej. Wesołe Miasteczko tętniło życiem do późnych godzin, a kolejki do poszczególnych atrakcji były coraz to dłuższe. Jedynym mankamentem była kamienista część tego terenu, która sprawiała sporo kłopotów, zwłaszcza tym najmniejszym klientom.

Nie brakowało również miłośników złotego nektaru i fanów biwakowego jedzenia- tradycyjnie już ogródki piwne cieszyły się ogromnym powodzeniem przez cały dzień.

Widowiskowe występy, efektowne choreografie i głosy, których można by słuchać w nieskończoność – głogowskie talenty dały na scenie niesamowity show, który był oklaskiwany gromkimi brawami.

O godzinie 18.00 na scenie pojawili się przystojni górale z Future Folk, którzy nie tylko zaśpiewali swoje energiczne utwory, ale dali też niezły popis tanecznych umiejętności. Było bardzo skocznie i publiczność szybko dała się porwać tym góralskim rytmom. Na zakończenie wieczoru- trochę spokojniejsze melodie w wykonaniu Patrycji Markowskiej.

IMG_2081
IMG_2082
IMG_2090
IMG_2096
IMG_2099
IMG_2105
IMG_2105
IMG_2107
IMG_2115
IMG_2113
IMG_2116
IMG_2124
IMG_2129

Przed nami ostatni już dzień hucznej zabawy. Na Bulwarze Nadodrzańskim odbędą się 3 koncerty:

17.00 Roślina

18.00 Afromental

20.00 Pectus

O godzinie 12.30 odbędzie się uroczysta Msza święta w intencji Miasta i jego Mieszkańców w ruinach kościoła św. Mikołaja.

Natomiast w sali rajców w Ratuszu od godziny 11.00 do 17.00 będzie można rywalizować, grać, poznawać i zgłębiać tajniki gier planszowych.

Przypominamy również o darmowej Komunikacji Miejskiej!

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDni Głogowa- Co działo się w piątek?
Następny artykułMarsz milczenia – uczcili pamięć tragicznie zmarłego Pawła Chruszcza
Dawniej stewardessa spędzająca większość swoich dni nad Ziemią. Dziś przede wszystkim mama i kobieta twardo stąpająca po Ziemi. Miłośniczka podróży i pasjonatka mody. Rodowita Głogowianka, która od lat interesuje się losami miasta i jego mieszkańców. Z babską ciekawością i dociekliwością Sherlocka Holmesa obserwuje, co dzieje się w Głogowie. Pisze o wydarzeniach, które są na ustach wszystkich mieszkańców, a także o tych mniej popularnych, wartych bliższego poznania...