Nastolatek ukradł 400 paczek papierosów

0
28
Policja Komenda wejście

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 17 – latka, który w ciągu dziesięciu dni zdołał ukraść ze sklepu prawie 400 paczek papierosów o wartości 3379 złotych. Jak twierdzi papierosy sprzedawał przygodnym osobom. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Głogowscy policjanci zatrzymali 17 – latka, który ukradł ze sklepu prawie 400 paczek papierosów o wartości 3379 zł. Młody człowiek był zatrudniony w firmie świadczącej usługi na rzecz sklepu. Wykorzystał ten fakt i w ciągu 10 dni zdołał wynieść ze sklepu prawie 400 paczek papierosów — mówi oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie podinsp. Bogdan Kaleta i dodaje — Kradzież takiej ilości towaru, o wartości kilku tysięcy złotych, nie mogła umknąć uwadze obsłudze. Policjanci prowadzący czynności zatrzymali 17 – latka. Ten przyznał się do stawianych mu zarzutów. Pomimo młodego wieku będzie już odpowiadał karnie za swoje czyny. Wyjaśnił, że papierosy sprzedał przygodnym osobom. Zdecydował się dobrowolnie poddać karze. Będzie również musiał  pokryć straty jakie spowodował swoją kradzieżą.

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDzień Weterana w Głogowie
Następny artykułZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia
Dawniej stewardessa spędzająca większość swoich dni nad Ziemią. Dziś przede wszystkim mama i kobieta twardo stąpająca po Ziemi. Miłośniczka podróży i pasjonatka mody. Rodowita Głogowianka, która od lat interesuje się losami miasta i jego mieszkańców. Z babską ciekawością i dociekliwością Sherlocka Holmesa obserwuje, co dzieje się w Głogowie. Pisze o wydarzeniach, które są na ustach wszystkich mieszkańców, a także o tych mniej popularnych, wartych bliższego poznania...