Szykują się na Dni Głogowa. Zmiany w ruchu drogowym na Starym Mieście

0
34

Trwa końcowe odliczanie do Dni Głogowa. Tak wielka impreza wymaga miesięcy przygotowań i ogromnego nakładu pracy wielu osób. Gdy kontrakty z gwiazdami zostały już podpisane pozostaje jeszcze odpowiednie przygotowanie terenu – prace porządkowe na Bulwarze Nadodrzańskim i czasowa zmiana organizacji ruchu na Starym Mieście.

Bulwar Nadodrzański, który jeszcze nie tak dawno porośnięty był wysoką trawą, dziś można powiedzieć jest już prawie gotowym terenem do hucznej zabawy dla głogowian.

Trawa została skoszona, trwają prace porządkowe, rozkładają się pierwsze ogródki piwne, a na terenie zaparkowały już pierwsze ciężarówki Wesołego Miasteczka.

Na Bulwarze panuje błoga cisza i aż trudno sobie wyobrazić, że to właśnie tutaj już w piątek będą się bawić tłumy ludzi, spragnionych rozrywki i dobrej muzyki.

Mieszkańcy Starego Miasta, a także kierowcy powinni zwrócić szczególną ostrożność na znaki. W dniach: 01.06. od godziny 7:00 do 04.06. do godziny 7:00 wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacji ruchu. Poglądowa mapka dostępna na stronie Urzędu Miasta, link poniżej:

http://www.miasto.glogow.org/miasto/index.php/62-news/3020-dni-glogowa-coraz-blizej

Pierwszy koncert już w piątek! Na scenie o godzinie 20.00 wystąpi gwiazda wieczoru- Agnieszka Chylińska.

A na Rynku od godziny 10.00 do 18.00 mnóstwo zabaw i atrakcji dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka.

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBrutalna napaść na terenie ogródków działkowych
Następny artykułBez zapiętych pasów, tablicy rejestracyjnej i ponad 90km/h po mieście
Dawniej stewardessa spędzająca większość swoich dni nad Ziemią. Dziś przede wszystkim mama i kobieta twardo stąpająca po Ziemi. Miłośniczka podróży i pasjonatka mody. Rodowita Głogowianka, która od lat interesuje się losami miasta i jego mieszkańców. Z babską ciekawością i dociekliwością Sherlocka Holmesa obserwuje, co dzieje się w Głogowie. Pisze o wydarzeniach, które są na ustach wszystkich mieszkańców, a także o tych mniej popularnych, wartych bliższego poznania...