Odświeżony i odmieniony Plac Zabaw czeka na dzieci…

0
305

Na terenie Zespołu Basenów Odkrytych w Głogowie prace porządkowe dobiegają już końca. Wielkie otwarcie sezonu już wkrótce.  Po czyszczeniu zbiorników, przyszedł czas na renowację placu zabaw. Teraz jest nowocześnie i przede wszystkim bezpiecznie. Pojawiły się również nowe elementy, które już za kilka dni zostaną zapewne z największą radością przetestowane przez najmłodszych klientów korzystających z bogatej oferty basenów…

Stary Plac Zabaw był już bardzo zużyty i wymagał gruntownego remontu. W ostatnich dniach wymienione zostały stare akcesoria, które zastąpiono nowymi, bezpieczniejszymi.

Dostawiono nowe elementy- huśtawka pajączek, huśtawka ważka. Zabawki zostały zmodernizowane i są już w pełni gotowe na długi, intensywny sezon wakacyjny.

Ta wiadomość powinna ucieszyć wszystkich rodziców, dla których dobra zabawa, ale przede wszystkim bezpieczeństwo dzieci jest sprawą priorytetową. Mali głogowianie będą mogli osobiście przetestować i ocenić odmieniony Plac Zabaw już w piątek, 1 czerwca.Tego dnia z basenowych atrakcji będzie można korzystać zupełnie za darmo!

 

Fot:  Chrobry Głogów Spa& Wellness

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.