Odświeżony i odmieniony Plac Zabaw czeka na dzieci…

0
30

Na terenie Zespołu Basenów Odkrytych w Głogowie prace porządkowe dobiegają już końca. Wielkie otwarcie sezonu już wkrótce.  Po czyszczeniu zbiorników, przyszedł czas na renowację placu zabaw. Teraz jest nowocześnie i przede wszystkim bezpiecznie. Pojawiły się również nowe elementy, które już za kilka dni zostaną zapewne z największą radością przetestowane przez najmłodszych klientów korzystających z bogatej oferty basenów…

Stary Plac Zabaw był już bardzo zużyty i wymagał gruntownego remontu. W ostatnich dniach wymienione zostały stare akcesoria, które zastąpiono nowymi, bezpieczniejszymi.

Dostawiono nowe elementy- huśtawka pajączek, huśtawka ważka. Zabawki zostały zmodernizowane i są już w pełni gotowe na długi, intensywny sezon wakacyjny.

Ta wiadomość powinna ucieszyć wszystkich rodziców, dla których dobra zabawa, ale przede wszystkim bezpieczeństwo dzieci jest sprawą priorytetową. Mali głogowianie będą mogli osobiście przetestować i ocenić odmieniony Plac Zabaw już w piątek, 1 czerwca.Tego dnia z basenowych atrakcji będzie można korzystać zupełnie za darmo!

 

Fot:  Chrobry Głogów Spa& Wellness

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBez zapiętych pasów, tablicy rejestracyjnej i ponad 90km/h po mieście
Następny artykułDzień Weterana w Głogowie
Dawniej stewardessa spędzająca większość swoich dni nad Ziemią. Dziś przede wszystkim mama i kobieta twardo stąpająca po Ziemi. Miłośniczka podróży i pasjonatka mody. Rodowita Głogowianka, która od lat interesuje się losami miasta i jego mieszkańców. Z babską ciekawością i dociekliwością Sherlocka Holmesa obserwuje, co dzieje się w Głogowie. Pisze o wydarzeniach, które są na ustach wszystkich mieszkańców, a także o tych mniej popularnych, wartych bliższego poznania...