Przyszła do banku ze skradzionym dowodem…

0
83

37 – letnia mieszkanka powiatu głogowskiego została zatrzymana podczas próby założenia konta bankowego na podstawie skradzionego dowodu osobistego. Jak się okazało podejrzana już wcześniej dopuściła się takiego przestępstwa.

Policjanci o próbie założenia konta bankowego na podstawie cudzego dowodu osobistego, zostali powiadomieni przez bank. 37 – letnia mieszkanka powiatu głogowskiego została zatrzymana przez policyjny patrol. W momencie zatrzymania podała policjantom fałszywe dane osobowe, były one zgodne z danymi z dowodu osobistego jakim się posłużyła. Kobieta została zatrzymana w policyjnym areszcie a policjanci szybko ustali, jej prawdziwe dane. Okazało się, że posługiwała się skradzionym koleżance, dowodem osobistym — mówi oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie podinsp. Bogdan Kaleta.

37 – latka już wcześniej założyła inne konto bankowe posługując się cudzym dowodem osobistym. Policjanci sprawdzają informacje dotyczące umów kredytowych zawieranych przez podejrzaną na podstawie cudzych dokumentów jakie miała do dyspozycji.

Czyny jakich dopuściła się podejrzana są zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKino na Szpilkach specjalnie dla mam!
Następny artykułMiejski Ośrodek Kultury w Głogowie zaprasza- 2 premiery w jeden weekend
Dawniej stewardessa spędzająca większość swoich dni nad Ziemią. Dziś przede wszystkim mama i kobieta twardo stąpająca po Ziemi. Miłośniczka podróży i pasjonatka mody. Rodowita Głogowianka, która od lat interesuje się losami miasta i jego mieszkańców. Z babską ciekawością i dociekliwością Sherlocka Holmesa obserwuje, co dzieje się w Głogowie. Pisze o wydarzeniach, które są na ustach wszystkich mieszkańców, a także o tych mniej popularnych, wartych bliższego poznania...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.