Kino na Szpilkach specjalnie dla mam!

0
711

Co prawda „Dzień Matki “dopiero w sobotę, ale Cinema 3D w Głogowie przyszykowało specjalny prezent dla wszystkich zabieganych i zapracowanych mam już dzisiaj. Czwartkowe Kino na Szpilkach dedykowane jest wszystkim Paniom, które na co dzień większość swojego czasu poświęcają małym i większym problemom związanym z rodzicielstwem. Na jeden wieczór zapominamy o pieluchach, ząbkowaniu, zadaniach domowych, gotowaniu i sprzątaniu. Pora na zasłużony odpoczynek. Drogie mamy specjalnie dla was w Cinema 3D duża dawka dobrej zabawy i przedpremierowy seans komedii „Pozycja obowiązkowa”.

Kino na Szpilkach świętuje dzień Matki 24 maja!

Świetna zabawa czeka wszystkie uczestniczki już od godziny 18.00.

Strefa kobiecych różności ( foyer kina) oraz szalona impreza z niespodziankami z okazji „Dnia matki” w sali kinowej.

Uwiecznieniem wieczoru i wisienką na torcie będzie z pewnością film „Pozycja obowiązkowa” z Jane Fondą i Diane Keaton w rolach głównych.

Ta pikantna komedia romantyczna powinna spodobać się zwłaszcza wszystkim wielbicielkom Greya.

Jest to opowieść o czterech kobietach, które przyjaźnią się już od wielu lat. Panie regularnie raz w miesiącu spotykają się w stworzonym na własny użytek klubie czytelniczym.Widziały i czytały już naprawdę wiele, ale to właśnie lektura „Pięćdziesiąt twarzy Greya” będzie dla nich wielką inspiracją, która odmieni ich życie. Przyjaciółki nie tracąc czasu, rozpoczynają odkrywanie nowych twarzy miłości.

Podobno dla wielu kobiet życie dzieli się na „przed” i „po” Greyu. Filmowe bohaterki są tego doskonałym przykładem…

I choć oczywiście nie każdy mężczyzna to zmysłowy Christian Grey, Panie się nie poddają w poszukiwaniu nowych, ekscytujących doświadczeń…

Kino na Szpilkach z okazji „Dnia Matki” już dzisiaj w Cinema 3D. Początek godzina 18.00.

 

Zdjęcie: Cinema3D

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.