Głogowska Policja zaprasza przedszkolaków

0
54

Z okazji Dnia Dziecka wszystkich najmłodszych mieszkańców naszego miasta czeka moc rozmaitych atrakcji i to nie tylko 1 czerwca! Niespodziankę dla dzieci przygotowała również Komenda Powiatowa Policji w Głogowie. W dniach 4- 5 czerwca przedszkolaki będą mogły zapoznać się z pracą policjanta oraz zobaczyć pokazy sprzętu policyjnego.

W dniach 4 do 5 czerwca  w godzinach od  9.00 do 13.00 zapraszamy dzieci z przedszkoli do odwiedzin w Komendzie Powiatowej Policji w Głogowie. Podczas prezentacji, dzieci zapoznają się ze specyfiką pracy policjantów. W trakcie odwiedzin, policjanci przypomną dzieciom o zasadach bezpieczeństwa nad wodą w związku z nadchodzącymi wakacjami.  Poradzą, jak unikać zagrożeń w życiu codziennym i na drodze. Dzieci będą mogły z bliska zobaczyć policyjny sprzęt, wyposażenie i mundury — mówi oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Głogowie podinsp. Bogdan Kaleta.

Zgłoszenia należy kierować pod numer telefonu 76 7277323, w godzinach: 7:30-9:00 oraz 13:00-15:30.

Obowiązuje kolejność zgłoszenia.

Akcja skierowana jest do przedszkolaków z grup starszych.

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCzy wiesz, jak jedzenie wpływa na Twój organizm?- wykład w głogowskiej bibliotece
Następny artykułDni Głogowa 2018- co, gdzie i kiedy?
Dawniej stewardessa spędzająca większość swoich dni nad Ziemią. Dziś przede wszystkim mama i kobieta twardo stąpająca po Ziemi. Miłośniczka podróży i pasjonatka mody. Rodowita Głogowianka, która od lat interesuje się losami miasta i jego mieszkańców. Z babską ciekawością i dociekliwością Sherlocka Holmesa obserwuje, co dzieje się w Głogowie. Pisze o wydarzeniach, które są na ustach wszystkich mieszkańców, a także o tych mniej popularnych, wartych bliższego poznania...