Fotostopem przez Świat- fascynujące Indie

0
169

We wtorek, 15 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Głogowie odbył się pokaz podróżniczy z cyklu Fotostopem przez Świat. Tym razem tematem były „Magiczne Indie Południowe”. 

Ciekawe opowieści głogowskich podróżników cieszą się dużą sympatią wśród mieszkańców naszego miasta i zyskują coraz większą popularność. Frekwencja podczas ostatniego spotkania przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów.

–  Kochani, dziękuje za tak liczne przybycie. Warto było siedzieć całą noc przy upinaniu sari – napisała na swoim profilu Grażyna Sroczyńska.

Była to pierwsza część relacji z Indii, a już dziś Grażyna i Stefan Sroczyńscy zapraszają na kolejną, która odbędzie się w czerwcu.

Uczestnicy wtorkowego spotkania mieli niepowtarzalną okazję skosztować suszonych hinduskich specjałów: papai, imbiru, bananów, ryby oraz kawy i herbaty.

 

Więcej atmosfery, smaków i zapachów prosto z Indii już w czerwcu. Jak zapewnia Pani Grażyna- będzie smacznie i pikantnie.

A my z całą pewnością możemy dodać, że będzie też ciekawie! Bo tych niesamowitych opowieści można słuchać w nieskończoność…

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.