Uwaga kierowcy- zmiany w organizacji ruchu na Alei Wolności

0
29

Wszystkim kierowcom poruszającym się po głogowskich drogach przypominamy o utrudnieniach w ruchu związanych z przebudową i rewitalizacją Alei Wolności. Skrzyżowanie Alei Wolności z ul. Jedności Robotniczej zostało dziś zamknięte na okres około 2 miesięcy.

  •  Od strony Ronda Popiełuszki (od Placu 1000 – lecia) możliwy będzie wjazd w Aleję Wolności z zawróceniem na wysokości I LO.
  • Od strony Placu Jana z Głogowa możliwy będzie wjazd w Aleję Wolności w kierunku ul. Jedności Robotniczej bez możliwości wjazdu na skrzyżowanie z możliwością zawrócenia na wysokości fontanny w Parku Słowiańskim. Ul. Jedności Robotniczej od strony ul. Sikorskiego – całkowity zakaz wjazdu.
  • Jedności Robotniczej od strony dawnego PKS-u – całkowity zakaz wjazdu.

Dla pieszych będą przygotowane stosowne obejścia oznakowane znakami.

Kierowców prosimy o wzmożoną uwagę w trakcie jazdy oraz o bezwzględne stosowanie się do, znaków i sygnałów ustawionych na drogach dojazdowych, poleceń służb porządkowych oraz cierpliwość i wzajemną wyrozumiałość — mówi rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie podinsp. Bogdan Kaleta.

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJest praca za granicą dla Dolnoślązaków!
Następny artykułKolejny egzamin za Nimi- dzisiaj maturzyści zmierzyli się z matematyką
Dawniej stewardessa spędzająca większość swoich dni nad Ziemią. Dziś przede wszystkim mama i kobieta twardo stąpająca po Ziemi. Miłośniczka podróży i pasjonatka mody. Rodowita Głogowianka, która od lat interesuje się losami miasta i jego mieszkańców. Z babską ciekawością i dociekliwością Sherlocka Holmesa obserwuje, co dzieje się w Głogowie. Pisze o wydarzeniach, które są na ustach wszystkich mieszkańców, a także o tych mniej popularnych, wartych bliższego poznania...