Diler z Głogowa w areszcie. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności

0
39

Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 21 – letniego mieszkańca Głogowa. W jego mieszkaniu ujawniono 1147 porcji marihuany. Mężczyzna jest również podejrzany o udzielanie narkotyków innym osobom. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

21 – latek został zatrzymany 20 kwietnia przez policjantów Wydziału Kryminalnego. W trakcie zatrzymania policjanci ujawnili w jego mieszkaniu znaczne ilości środków odurzających. Zabezpieczono 1146 porcji marihuany oraz przedmioty świadczące o procederze sprzedaży narkotyków innym osobom — mówi rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie podinsp. Bogdan Kaleta.

Podejrzany usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków, uczestniczenia w ich obrocie oraz udzielania innym osobom za pieniądze. Policjanci ustalili, że w ten sposób udzielił conajmniej 3000 porcji narkotyku innym osobom.

Na wniosek policji i prokuratury, sąd aresztował podejrzanego na okres 3 miesięcy.
Mężczyźnie grozi  kara  do 10 lat pozbawienia wolności.

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułStadionowy wandal z promilami
Następny artykułZawodnicy z Głogowskiego Klubu Judo znów na podium
Dawniej stewardessa spędzająca większość swoich dni nad Ziemią. Dziś przede wszystkim mama i kobieta twardo stąpająca po Ziemi. Miłośniczka podróży i pasjonatka mody. Rodowita Głogowianka, która od lat interesuje się losami miasta i jego mieszkańców. Z babską ciekawością i dociekliwością Sherlocka Holmesa obserwuje, co dzieje się w Głogowie. Pisze o wydarzeniach, które są na ustach wszystkich mieszkańców, a także o tych mniej popularnych, wartych bliższego poznania...