Kolejny medal dla Wiktorii. Znakomita forma głogowskiej zawodniczki

0
309

W niedzielę w Sochaczewie odbyły się Mistrzostwa Polski Ju-jitsu. Głogowski Klub Judo reprezentowała Wiktoria Woźniak, która uplasowała się na II miejscu. Dla Wiktorii był to drugi tak ważny start w ciągu tygodnia. Przypomnijmy, że w ubiegłą sobotę zawodniczka z Głogowa zajęła również II miejsce na Pucharze Węgier. Teraz intensywne treningi czekają najmłodszych zawodników GKJ, którzy już w najbliższą niedzielę wystartują w Obornikach Śląskich na turnieju judo.

Jest to znakomity wynik, gdyż dla Wiktorii jest to nowa kategoria wiekowa, a Jej przeciwniczki są o dwa lata starsze — mówi trener Głogowskiego Klubu Judo Łukasz Kogut i dodajeBardzo cieszy postawa, jaką zaprezentowała Wiktoria. Bardzo dobre walki w większości zakończone przed czasem to efekt dobrze przepracowanego przygotowania, nastawienia psychicznego samej zawodniczki i pewność w swoje umiejętności.

Walkę o złoto Wiktoria przegrała przez małe punkty. Z wyniku jestem bardzo zadowolony, tym bardziej że był to drugi tak ważny start w ciągu tygodnia. Jeszcze dobrze nie minęły stłuczenia po poprzednich zawodach, a trzeba było pojechać na kolejne, najważniejsze w roku w Polsce . Tym bardziej cieszy wynik w Sochaczewie — podsumowuje Łukasz Kogut.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.