Od ponad tygodnia nie ma z Nim kontaktu. Zaginął Tomasz Mazurek

0
105

Komenda Powiatowa Policji w Głogowie poszukuje 38 – letniego mieszkańca powiatu głogowskiego. Zaginiony na początku marca wyjechał do pracy w Czechach, a następnie w Niemczech. Od 3 kwietnia do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Tomasz Mazurek jest szczupłej budowy ciała, waga około 80 kg, wzrost około 180 cm. Ma niebieskie oczy, włosy ciemny blond- ogolone, twarz owalna, widoczne braki w uzębieniu.

Znaki szczególne zaginionego to trzy tatuaże:

  • skorpion na lewym przedramieniu
  • krzyż na prawym przedramieniu.
  • drut kolczasty/ szlaczek na prawym przedramieniu

Poszukiwany ma również bliznę na lewej ręce.

Wszystkie osoby mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej osoby,  proszone są o kontakt  z Policją, osobisty lub telefoniczny pod numer:

076 7277284 lub 076 7277271 w godz. 7.30 – 15.30 oraz całodobowo pod numer telefonu alarmowego 997.

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSukces zawodniczki z Głogowa. Wiktoria wywalczyła srebrny medal
Następny artykułKibicuj naszym i wspieraj Joasię!
Dawniej stewardessa spędzająca większość swoich dni nad Ziemią. Dziś przede wszystkim mama i kobieta twardo stąpająca po Ziemi. Miłośniczka podróży i pasjonatka mody. Rodowita Głogowianka, która od lat interesuje się losami miasta i jego mieszkańców. Z babską ciekawością i dociekliwością Sherlocka Holmesa obserwuje, co dzieje się w Głogowie. Pisze o wydarzeniach, które są na ustach wszystkich mieszkańców, a także o tych mniej popularnych, wartych bliższego poznania...