Utalentowany artysta i wyjątkowy człowiek- Arkadio w Głogowie

0
402

Inspiruje i zachęca do spełniania swoich marzeń, zaraża pozytywną energią i chęcią życia, dawniej zbuntowany nastolatek, z bogatą przeszłością kryminalną i licznymi nałogami, dziś mentor, który zachęca do bycia…Szczęśliwym. Arkadio czyli Arkadiusz Zbozień, bo o nim mowa, za pomocą koncertów, warsztatów i rekolekcji trafia do wielu młodych ludzi i zachęca do poszukiwania prawdziwego sensu swej egzystencji. W przyszłym tygodniu Arkadio odwiedzi Głogów. Arek spotka się z głogowianami w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej, poprowadzi rekolekcje wielkopostne dla młodzieży, a także zagra koncert. Arkadio jest doskonałym przykładem na to, że nigdy nie jest za późno, by odmienić swoje życie…

Arkadio jest raperem, freestalowcem, mówcą, autorem pięciu płyt, audiobooka i książki. Jest również pomysłodawcą ogólnopolskiej akcji „Rób, co kochasz”.

Jaki jest cel tej kampanii społecznej?

Chcemy zachęcić Was, żebyście w swoich wyborach przyszłej pracy i kierunków studiów kierowali się swoimi talentami i pasją, a nie oczekiwaniami środowiska, sondażami lub modami. Każdy człowiek ma talent i chcemy, żebyście wiedzieli, że naprawdę można w życiu robić to, co się kocha, żyć z tego, a dzięki temu być szczęśliwym ― zachęca na swojej oficjalnej stronie Arkadio.

Arkadio studiował dziennikarstwo oraz etykę i coaching na kierunku filozoficznym. Jego pasją jest żywe słowo i praca z nim na wielu płaszczyznach.

Od 4 latach regularnie występuje z koncertami i autorskimi programami (program profilaktyki uzależnień).

Ma jedno przesłanie- zachęca do pozytywnych zmian w swoim życiu.

Arkowi po wielu latach błądzenia udało się odnaleźć tą właściwą drogę, dziś ma kochającą rodzinę, jest szczęśliwym mężem i tatą.

Nieustannie rozwija się, robiąc przy tym cały czas wszystko, to, co kocha.

Arkadio poprowadzi w Hali Widowiskowo-Sportowej w Głogowie rekolekcje wielkopostne z młodzieżą w dniach 26-28 marzec.

Koncert otwarty dla mieszkańców Głogowa odbędzie się w poniedziałek, o godzinie 19.00 w Hali Widowiskowo- Sportowej.

A 27 marca spotka się z mieszkańcami Głogowa o godzinie 12.oo w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej.

 

FOT.oficjalna strona Arkadio

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.