Jarmark Wielkanocny w Głogowie

0
418

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Wielkanocne. Przy świątecznym stole, wspólnie z najbliższymi będziemy rozkoszować się pysznymi, tradycyjnymi potrawami i cieszyć się chwilami spędzonymi w rodzinnym gronie. Radosny czas świętowania poprzedzają jednak intensywne przygotowania: długa lista zakupów, kolejki przy kasach, godziny spędzone w kuchni i w końcu unoszący się w całym domu zapach mazurka i babki wielkanocnej. W dzisiejszych czasach, kiedy półki supermarketów uginają się pod różnorodnymi towarami, warto wrócić do korzeni i zakosztować się w zdrowych i regionalnych produktach. Wszyscy domowi kucharze, a także smakosze polskiej kuchni będą mogli wybierać i przebierać spośród bogatej oferty wyśmienitych produktów z naszego regionu podczas Jarmarku Wielkanocnego w Głogowie.

Głogowskie Obiekty usługowe zapraszają wszystkich mieszkańców z Głogowa i okolic na tradycyjny Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się w najbliższą Niedzielę, 25 marca.

Jak zapewniają organizatorzy, na Placu Targowym przy ul. Wały Chrobrego będzie można kupić wszystko na świąteczny stół.

Różnorodni wystawcy ze swoimi produktami będą czekać na głogowian już od godziny 9.00.

Co będzie można kupić na Jarmarku Wielkanocnym?

Będą aromatyczne, swojskie wędliny oraz inne wyroby mięsne.

Słodkie miody i słodycze, a także najlepsze, domowe nalewki.

Owoce, warzywa oraz ich przetwory.

Nie zabraknie podstawy każdego Wielkanocnego Śniadania, czyli jaj.

Na niedzielnym Jarmarku będzie można również zakupić stroiki i dekoracje świąteczne.

Robienie zakupów i wybieranie produktów to zdecydowanie zajęcie dla dorosłych, ale organizatorzy pomyśleli również o najmłodszych mieszkańcach Głogowa.

Z myślą o dzieciach przygotowano niespodzianki, konkursy i animacje z klaunem. Najmłodsi z pewnością nie będą mogli narzekać na nudę, w niedzielę czeka ich mnóstwo atrakcji i świetna zabawa.

Jarmark Wielkanocny potrwa do godziny 16.00

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.