„Chcesz, by Twoje dziecko zakochało się w czytaniu? Przyprowadź Je do biblioteki”

0
311

W dzisiejszych czasach nikogo już nie dziwi widok małego dziecka ze smartfonem czy tabletem w ręku. W dziecięcych pokojach coraz częściej możemy znaleźć telewizor i konsole do gier.  I choć umiejętność korzystania z technologii XXI wieku jest bardzo ważna, to w dziecięcym świecie powinno być jeszcze miejsce na magiczny świat książek, które rozwijają wyobraźnie i pobudzają kreatywność. Głogowska biblioteka organizuje cykliczne spotkania, które mają sprawić, że mali głogowianie będą chcieli odkrywać ten wielobarwny świat literatury, pokochają czytanie, a książka będzie dla nich równie ważna jak nowoczesne gadżety…

„Czytanie na dywanie” to popłudniowe zajęcia, które przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-7 lat. Dział Dziecięco-Młodzieżowy biblioteki przy ul. Jedności Robotniczej 15 w Głogowie zaprasza na najbliższe spotkanie już we wtorek, 27 marca.

Podróż do krainy magicznych bajek rozpocznie się o godzinie 16.00.

Zajęcia przygotowywane są z myślą o pierwszoklasistach, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z czytaniem.

„Czytanie na bajkowym dywanie” jest dla dzieci, które lubią niesamowite historie, chcą spędzić ciekawie czas z rówieśnikami i poznać nowych książkowych przyjaciół. Podczas zajęć dzieci będą nie tylko słuchać czytanej książki, lecz także bawić się i rysować. I na pewno przekonają się, że warto czytać ― mówi Agnieszka Błaszczyk z głogowskiej biblioteki.

Zajęcia z książką są naprawdę fajne, kreatywne, wesołe i bardzo ciekawe. Zapraszamy! ― zachęcają organizatorzy „Czytania na dywanie”.

Zapisy i szczegółowe informacje pod numerem tel. 76 726 56 22 wew. 35

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.