Umowa podpisana. Trener zostaje z Chrobrym

0
446

Grzegorz Niciński przedłużył o kolejny rok kontrakt z Chrobrym Głogów – taką informację zamieszczono na oficjalnej stronie głogowskiego klubu. Obecny kontrakt wygasał z końcem sezonu, ale obie strony już teraz zadecydowały o dalszej współpracy.

Grzegorz Niciński w Chrobrym jest od czerwca ubiegłego roku. W rundzie jesiennej po raz pierwszy po blisko 40 latach awansował z drużyną do 1/8 finału Pucharu Polski, a tę część ligi zakończył na 6 miejscu. Obecnie, po 21 kolejkach, Chrobry zajmuje w tabeli 5 pozycję.

Cieszę się, że doszło do tego w trakcie sezonu, bo to wyraz zaufania dla mojej osoby – powiedział trener Grzegorz Niciński, dodając― Z dyrektorem szybko doszliśmy do porozumienia. W Głogowie jestem pół roku i czuję się tu dobrze, jednak zdaję sobie sprawę z tego, że trenera rozlicza się z wyników. Będę robił wszystko, aby one były jak najlepsze.   

Chrobry jest klubem, który zarówno z zawodnikami, jak i z trenerami stara się współpracować długofalowo ― zapewniał dyrektor klubu Zbigniew Prejs.

Przykładem jest blisko 7-letnia obecność trenera Ireneusza Mamrota. Po jego odejściu postawiliśmy na trenera Grzegorza Nicińskiego, co było przemyślaną decyzją i po tym pół roku widać, że słuszną. Cieszę się, że trener postrzega to w podobny sposób i zdecydował się tu zostać. Szybkie dogadanie się pomiędzy nami jest najlepszym przykładem na to, że Chrobry posiada określony potencjał, bo inaczej trener o takim nazwisku nie zdecydowałby się w nim pracować ― podsumował Zbigniew Prejs.

Źródło: Chrobry Głogów

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.