Ukrywał się przez ponad pół roku, teraz nie uniknie kary

0
323
Policja Komenda wejście

13 marca Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 34 – letniego mieszkańca powiatu głogowskiego. Mężczyzna trafił w ręce funkcjonariuszy w związku z kradzieżą jakiej się dopuścił w lipcu 2017 roku, kiedy to z posesji na terenie Głogowa skradł mercedesa sprintera wraz z przyczepką oraz koparką. Mienie o wartości 80 000 złotych policjanci wkrótce odzyskali. Teraz w ręce policjantów trafił sprawca. Jak się okazało lista przewinień 34- latka jest naprawdę długa. Zatrzymany spowodował starty na ponad 92 250 złotych.

34 – latek został, który został zatrzymany przez policjantów, nie tylko usłyszał zarzut kradzieży mercedesa z przyczepką i koparki o wartości 80 000 złotych.
W momencie zatrzymania miał przy sobie narkotyki w postaci haszyszu i marihuany a lista pozostałych, przedstawionych mu zarzutów jest długa. Jest podejrzany o włamania do garaży i czterech samochodów osobowych w okresie od lipca do grudnia 2017 roku.  Tymi przestępstwami spowodował straty na kwotę 10 050 złotych. Na jego koncie znajduje się również włamanie i kradzież do domu jednorodzinnego z przyległym garażem, w wyniku którego lista strat powiększyła się o kolejne 2200 złotych ― mówi rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie podinsp. Bogdan Kaleta.

Podejrzany przyznał się do stawianych mu zarzutów. Mężczyzna został objęty policyjnym dozorem. Jest zagrożony karą nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.