Targi Pracy w głogowskim Ekonomiku

0
95
Zespół Szkół Ekonomicznych w Głogowie

Już jutro, 6 marca o godzinie 11.00 w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Głogowie odbędą się Mini Targi Pracy. Dla młodych ludzi stojących u progu  kariery zawodowej będzie to doskonała okazja na zdobycie cennych informacji dotyczących rynku pracy. Targi organizowane są przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Legnicy.

„Zaprzyjaźnij się z rynkiem pracy” to inicjatywa skierowana do młodzieży ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych.

Celem Targów Pracy jest przygotowanie młodzieży do przemyślanego i skutecznego wejścia na rynek pracy.

Młodzi ludzie będą mieli okazję zapoznać się z ofertą instytucji rynku pracy, skorzystać z ofert pracy pracodawców jak i indywidualnych konsultacji z doradcami zawodowymi ― mówi dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Głogowie, Wojciech Janisio.

Przedsięwzięcie będzie miało charakter wystawienniczy. Wezmą w nim udział między innymi: Centrum Edukacji i Młodzieży OHP, Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy Filia w Legnicy, Powiatowy Urząd pracy w Głogowie, a także potencjalni pracodawcy.

Na targi zostali zaproszeni również przedstawiciele z innych głogowskich szkół średnich.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSłużby apelują o dostrzeganie bezdomnych
Następny artykułMarsz, który podzielił głogowian…
Dawniej stewardessa spędzająca większość swoich dni nad Ziemią. Dziś przede wszystkim mama i kobieta twardo stąpająca po Ziemi. Miłośniczka podróży i pasjonatka mody. Rodowita Głogowianka, która od lat interesuje się losami miasta i jego mieszkańców. Z babską ciekawością i dociekliwością Sherlocka Holmesa obserwuje, co dzieje się w Głogowie. Pisze o wydarzeniach, które są na ustach wszystkich mieszkańców, a także o tych mniej popularnych, wartych bliższego poznania...