Złodziej recydywista. Uciekał z alkoholem i mlekiem w proszku…

0
197

Pracownicy jednego z głogowskich supermarketów udaremnili ucieczkę sklepowego złodzieja. Mężczyzna został zablokowany w śluzie pomiędzy drzwiami wyjściowymi. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zgłoszenia musieli najpierw obezwładnić agresywnego i nietrzeźwego złodzieja. Mężczyzna spowodował starty o łącznej wartości prawie 800 zł. Jak się okazało zatrzymany 23-letni mieszkaniec Głogowa jest doskonale znany głogowskiej policji.

W dniu 28 lutego bieżącego roku policjanci zostali powiadomieni o kradzieży na terenie jednego z marketów w mieście. Obsługa sklepu uniemożliwiła ucieczkę mężczyźnie, który usiłował zbiec z czterema butelkami markowego i drogiego alkoholu oraz mlekiem w proszku. Mężczyzna został zablokowany w śluzie pomiędzy drzwiami. Był nietrzeźwy i agresywny. Kiedy nie mógł się wydostać z pułapki, zniszczył skradziony towar i rozbił butelki alkoholu. Policyjny patrol musiał użyć siły fizycznej i obezwładnić mężczyznę. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie ― relacjonuje rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie podinsp.Bogdan Kaleta.

23 – letni głogowianin był już wielokrotnie zatrzymywany za kradzieże. Zdecydował się na dobrowolne poddanie się karze 4 miesięcy pozbawienia wolności.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKoniec z niedzielnymi zakupami
Następny artykułSłużby apelują o dostrzeganie bezdomnych
Dawniej stewardessa spędzająca większość swoich dni nad Ziemią. Dziś przede wszystkim mama i kobieta twardo stąpająca po Ziemi. Miłośniczka podróży i pasjonatka mody. Rodowita Głogowianka, która od lat interesuje się losami miasta i jego mieszkańców. Z babską ciekawością i dociekliwością Sherlocka Holmesa obserwuje, co dzieje się w Głogowie. Pisze o wydarzeniach, które są na ustach wszystkich mieszkańców, a także o tych mniej popularnych, wartych bliższego poznania...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.