Prezentacja Chrobrego Głogów

0
440

To będzie wyjątkowy dzień dla kibiców i wszystkich zawodników Chrobrego.  Tegoroczna prezentacja głogowskiego klubu odbędzie się w niedzielę, 25 lutego o godzinie 17.00. Organizatorzy jak co roku dokładają wszelkich starań, by to wydarzenie miało odpowiednią oprawę artystyczną i zostało na długo zapamiętane. Ponad 700 zawodników, niezliczona ilość głogowskich kibiców i doping, o jakim marzy każdy sportowiec. Takich niesamowitych emocji i niepowtarzalnej atmosfery można się spodziewać w niedzielne popołudnie w Głogowie!

To już dwunasta klubowa prezentacja, pierwsza tego typu impreza miała miejsce w 2007 roku. Data wydarzenia nie jest przypadkowa, odbywa się ono tradycyjnie na tydzień przed pierwszym ligowym meczem.

W głogowskiej hali Widowiskowo- Sportowej już od godziny 16.00 przewidziana jest cała masa atrakcji dla kibiców, zarówno tych najmłodszych jak i starszych.

O oprawę muzyczną zadba zespół TMK AKA PIEKIELNY oraz głogowskie Studio Talentów. Będą występy cheerlederek, liczne konkursy z nagrodami, stosika sponsorów i partnerów Klubu.

To jedyna i niepowtarzalna okazja, by zobaczyć wszystkich zawodników Klubu Chrobry Głogów w jednym miejscu!

Już w niedzielę 25 lutego Głogów ogranie pomarańczowo- czarne sportowe szaleństwo!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.