Zimowe warsztaty w Lubinie

W okresie ferii zimowych w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie odbędą się zajęcia artystyczne i komputerowe dla dzieci w wieku 7 - 12 lat. Uczestnicy warsztatów skorzystają także z kręgielni oraz pojadą na wycieczkę do Wrocławia. Są jeszcze wolne miejsca.

0
310

W okresie ferii zimowych w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie odbędą się zajęcia artystyczne i komputerowe dla dzieci w wieku 7 – 12 lat. Uczestnicy warsztatów skorzystają także z kręgielni oraz pojadą na wycieczkę do Wrocławia. Są jeszcze wolne miejsca.

Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie w okresie ferii zimowych (15-26.01.2018) organizuje zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 14:00 uczestnicy wezmą udział w warsztatach teatralnych, plastycznych, komputerowych i innych na terenie lubińskiego MDK. Zajęcia poprowadzą doświadczeni instruktorzy.

Ponadto będą zorganizowane wyjścia do kręgielni i kina, a także (w każdy czwartek) wycieczka do „Bobolandii” we Wrocławiu.

Organizator zimowych warsztatów posiada 10-osobową kadrę instruktorów, którzy zajmą się dziećmi podzielonymi na trzy 15-osobowe grupy.

Koszt zajęć to 100 zł (dotychczasowych dla uczestników zajęć MDK) tygodniowo. Natomiast cena 200 zł obowiązuje osoby, które nie uczęszczały jeszcze w zajęciach. Organizatorzy wyjaśniają, że różnica w opłacie wynika ze środków Rady Rodziców.

Na warsztaty obowiązują zapisy w sekretariacie Młodzieżowego Domu Kultury w godz. 8:00 – 15:00, tel. 76 847 86 64.

Grupy uczestników zimowych warsztatów będą liczyć po 15 osób.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.