Spotkanie dla głogowskich przedsiębiorców

0
471
2015-06-10 Chocianów: porozmaiwają o ekonomii społecznej
ludzie, spotkanie, warsztaty

9 stycznia już po raz dwunasty odbędzie się spotkanie Głogowskiego Klubu Mikrobiznesu. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z nowymi przepisami w księgowości, nawiązać kontakty biznesowe z innymi przedsiębiorcami, dowiedzieć się jak legalnie zatrudnić cudzoziemców oraz jak wyznaczać cele, by osiągnąć zamierzony sukces. Organizatorzy zapraszają wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę z zakresu biznesu. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.30 przy ulicy Gołębiej 1/2 w Głogowie. Poniżej przedstawiamy szczegółowy opis tego wydarzenia.

XII Spotkanie Głogowskiego Klubu Mikrobiznesu potrwa do godziny 22.00. Rozpocznie się tradycyjnie od ustalenia spraw organizacyjnych oraz określenia zasad spotkania.

Następnie, o godzinie 19.25 właścicielki firmy zajmującej się pośrednictwem zatrudnienia objaśnią krok po kroku jak legalnie zatrudnić obywateli z Ukrainy. Po tym wystąpieniu nastąpi półgodzinna przerwa.

O godzinie 20.30 głos zabierze Pani Karolina Duchińska z www.jakdobrzesprzedawac.pl i porozmawia na temat wyznaczania celów w biznesie. Jaki jest sens ustalania określonych rezultatów dla firmy i jak to robić, by osiągnąć zamierzone efekty.

Natomiast o godzinie 21.00 Pani Ismena Woś z biura rachunkowego,zapozna przedsiębiorców ze zmianami dotyczącymi księgowości w mikrobiznesie. Właściciele firm dowiedzą się, jakie nowe przepisy wejdą w życie w 2018 roku.

Organizatorzy tego wydarzenia zachęcają ― Mądrzy ludzie mówią, że świat można zmieniać przede wszystkim wokół siebie. Jeśli jesteście przedsiębiorczymi ludźmi z Głogowa lub okolic, przyjdźcie na XII spotkanie GKM i róbcie to, na co macie wpływ.

 Podczas spotkania będzie również czas na prezentację i promocję własnych biznesów oraz nawiązanie kontaktów.

Dobrze jest rozpocząć Nowy Rok w waszych biznesach z przedsiębiorczymi ludźmi wokół.
Pamiętajcie, że ludzie, którzy Was otaczają wpływają na Wasze postrzeganie świata i podejmowane aktywności― przekonują organizatorzy XII Spotkania Głogowskiego Klubu Mikrobiznesu i wyliczają korzyści płynące z uczestnictwa ―

  • Szersze spojrzenie na własny biznes,
  • więcej kontaktów biznesowych,
  • nowe pomysły na rozwój,
  • więcej pewności w podejmowaniu nowych wyzwań,
    a co za tym idzie więcej klientów i pieniędzy na koncie.

Biznesowy wtorek już 9 stycznia w Głogowie, początek o godzinie 18.30, ulica Gołębia 1/2 .

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.