Narkotyki i podrabiane dokumenty wydłużą jego „odsiadkę”

0
407
Policja Komenda wejście

Policja zatrzymała 46- letniego mieszkańca Głogowa w związku z sądowym nakazem odbycia kary pozbawienia wolności. Podczas czynności policyjnych okazało się, że mężczyzna posiada narkotyki.  Na tym nie koniec przewinień zatrzymanego. Mężczyzna miał przy sobie podrabianą przepustkę pracownika kopalni oraz bilet na przewozy pracownicze. Kara, którą teraz będzie musiał odbyć w zakładzie karnym może okazać się znacznie dłuższa…

Mieszkaniec Głogowa został zatrzymany przez policjantów z Wydziału Kryminalnego.46 – latek był poszukiwany na podstawie zarządzenia sądu. Mężczyzna nie zastosował się do wcześniejszego wyroku sądu dlatego została mu wyznaczona nowa kara – 68 dni pozbawienia wolności.

Policjanci przy zatrzymanym ujawnili narkotyki w postaci amfetaminy i marihuany. Znaleźli też podrobioną przepustkę pracowniczą uprawniającą do wejścia na teren zakładów górniczych i podrobiony bilet autobusowy uprawniający do przewozów pracowniczych. Podejrzany przyznał się do podrobienia tych dokumentów i opatrzenia swoim zdjęciem przepustki z danymi innej osoby ― mówi rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Głogowie Bogdan Kaleta.

46-latek usłyszał zarzuty posiadania narkotyków oraz podrabiania dokumentów. Poddał się dobrowolnie karze. Za czyny, których się dopuścił grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do lat 5.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.