„Czystka” w reżyserii Pawła Palcata z Teatru Modrzejewskiej

Wrocławski Teatr Muzyczny Capitol zaprasza w sobotę, 9 grudnia 2017 r. na premierę spektaklu pt. „Czystka” w reżyserii Pawła Palcata - aktora z Teatru Modrzejewskiej w Legnicy. Zamiast tradycyjnych biletów, obowiązują cegiełki wpłacane w wys. 1-100 zł. 

0
351

Wrocławski Teatr Muzyczny Capitol zaprasza w sobotę, 9 grudnia 2017 r. na premierę spektaklu pt. „Czystka” w reżyserii Pawła Palcata – aktora z Teatru Modrzejewskiej w Legnicy. Zamiast tradycyjnych biletów, obowiązują cegiełki wpłacane w wys. 1-100 zł. 

„Czystka” to opowieść o ubiegłorocznym puczu w Turcji i krwawych represjach, które po nim nastąpiły, z miłosną historią w tle.

Premiera „Czystki” będzie miała miejsce w sobotę, 9 grudnia 2017 w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu na podziemnej scenie Restauracja. Poprzedzą ją dwa pokazy przedpremierowe w dniach 7 i 8 grudnia. Zamiast biletów obowiązują cegiełki, które można kupić za pośrednictwem portalu Polakpotrafi.pl. Wykupiona cegiełka to zaproszenie na pokazy przedpremierowe lub na premierę. Można także kupić wersję cegiełki z plakatem z autografami twórców przedstawienia. Każdy donator otrzyma certyfikat mecenasa spektaklu. Wpłaty są od 1 zł do 100 zł.

Pieniądze z akcji są niezbędne do zrealizowania produkcji spektaklu. Po każdym z pokazów organizatorzy zapraszają na spotkanie z twórcami, na rozmowę o spektaklu, o Turcji i o dzisiejszej Polsce. Jak podkreślają organizatorzy spektaklu: chcielibyśmy, aby takie spotkania stały się dobrą tradycją naszego teatru.

Więcej informacji o akcji crowdfundingowej na portalu Polakpotrafi.pl https://polakpotrafi.pl/projekt/czystka-spektakl-teatralny

Na zdjęciu Paweł Palcat, który reżyseruje “Czystkę” i gra w spektaklu rolę Hande Kader, tureckiej aktywistki LGBT, zamordowanej w 2016 roku. / Fot. Filip Zawada

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.