Warsztaty komunikacji z niesłyszącymi

Biuro Karier legnickiej PWSZ zaprasza na zajęcia z komunikowania się z osobami niesłyszącymi. Czwarta edycja warsztatów odbędzie się 27 i 30 listopada, natomiast piąta - 7 i 13 grudnia 2017. 

0
410

Biuro Karier legnickiej PWSZ zaprasza na zajęcia z komunikowania się z osobami niesłyszącymi. Czwarta edycja warsztatów odbędzie się 27 i 30 listopada, natomiast piąta – 7 i 13 grudnia 2017. 

Biuro Karier Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy zorganizowało zajęcia we współpracy z Polskim Związkiem Głuchych (Oddział Dolnośląski – Koło Terenowe w Legnicy).

Komunikacja z osobami niesłyszącymi

Już niebawem, 27 (poniedziałek) i 30 (czwartek) listopada bieżącego roku odbędzie się czwarta edycja tych zajęć. Efektem działań prowadzących warsztaty będzie przeszkolenie kolejnej grupy studentów w zakresie komunikowania się z osobami niesłyszącymi i niedosłyszącymi oraz pogłębienie wiedzy i umiejętności osób niesłyszących w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej, co może przydać się w codziennym życiu.

W grudniu odbędzie się piata edycja zajęć. Szkolenie będzie podzielone na dwa spotkania. W czwartek, 7 grudnia 2017 roku podczas zajęć zaprezentowane zostaną zagadnienia pt. Podstawy komunikowania się z osobami niesłyszącymi lub niedosłyszących. Natomiast w środę, 13 grudnia odbędą się zajęcia dotyczące podstaw języka migowego.

Warsztaty odbędą się w budynku C, sala 103 A w godzinach 10:00-13:00. Spotkania poprowadzą: biegły tłumacz języka migowego (T2) Elżbieta Badiuk oraz doradca zawodowy, pedagog Anna Nowakowska-Goldman.

Na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy, których można dokonać w Biurze Karier Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy w budynku bud. C, pok. 216, telefonicznie 76 72 32 329, 76 72 32 322, lub pisząc na adres e-mail: [email protected]

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.