Otrzęsiny studentów PWSZ

PWSZ im. Witelona w Legnicy zaprasza na „Muzyczne otrzęsiny 2017”. W dniach 25-26 października odbędą się z tej okazji dwa koncerty. Zagrają m.in. Bethel i Korpis Karmel. 

0
647

PWSZ im. Witelona w Legnicy zaprasza na „Muzyczne otrzęsiny 2017”. W dniach 25-26 października odbędą się z tej okazji dwa koncerty. Zagrają m.in. Bethel i Korpis Karmel. 

W pierwszym dniu otrzęsin, czyli dziś (25 października) o godz. 17:00 obędą się koncerty w Centrum Konferencyjno-Widowiskowym legnickiej PWSZ. Zagrają:

  • Bartek Rzepka – niezwykle charyzmatyczny, młody wokalista. Bartek muzyką zajmuje się od wielu lat, tworzy i nagrywa własne utwory. Wystąpił również w programie Must Be The Music Polska, dzięki czemu stał się bardziej rozpoznawalny. Jego pierwsza płyta pojawiła się ponad rok temu, a obecnie jest on w trakcie tworzenia materiału na kolejną płytę.
  • Korpis Karmel – Zespół powstał w 2012 roku i od tego czasu bierze on czynny udział w licznych konkursach, festiwalach i przeglądach. Muzykę, którą tworzą jego członkowie to szeroko pojęty rapcore. Przy jej żywych rytmach z pewnością nie zabraknie tańców oraz dobrej zabawy.
  • Bethel – gwiazda wieczoru. Zespół założony został w 2006 roku. Ich muzyka ulegała wielu przeobrażeniom, choć zawsze utrzymywała się w klimacie reggae. Zespół najlepiej czuje się na koncertach, podczas których zaraża publiczność pozytywną energią. Bethel ma na swoim koncie dwie płyty: “Muzyka Serc” oraz “Dobrze, że jesteś”. Załoga Bethel ma już za sobą ponad 500 koncertów w kraju i za granicą. Brali udział w Przystanek Woodstock – Woodstock Festival, na którym kapela zdobyła Złotego Bączka- nagrodę publiczności w 2011 roku. Brali udział w licznych festiwalach reggae w Polsce.

Drugiego dnia, czyli 26 października uczelnia zaprasza do Sunny Club Music. O godz. 21:00, zagra Dj PedroBoks, wstęp wolny z legitymacją studencką.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.