Magiczna Legnica nominowana do Dolnośląskiego Gryfa

Legnicka kampania promocyjna pt. Magiczna Legnica została doceniona. Kapituła Dolnośląskiego Gryfa nominowała ją do swej Nagrody Gospodarczej. 

0
318

Legnicka kampania promocyjna pt. Magiczna Legnica została doceniona. Kapituła Dolnośląskiego Gryfa nominowała ją do swej Nagrody Gospodarczej. 

Nagroda Gospodarcza Dolnośląskiego Gryfa

Nominacje do Dolnośląskiego Gryfa nadawane były przedsiębiorstwom i samorządom w ośmiu kategoriach. Legnica wystartowała w kategorii nagrody dla samorządów za sukces w tworzeniu własnej, lokalnej marki. Obok naszego miasta nominację otrzymały Jaworzyna Śląska i Polanica Zdrój. Laureatów 14. edycji konkursu poznamy podczas Wielkiej Gali Biznesu 23 października 2017 roku w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu.

Projekt Magiczna Legnica

Czym jest Magiczna Legnica? To intensywna kampania promocyjna miasta, która trwała przez dziesięć miesięcy, od listopada 2016 r. do sierpnia 2017. Miała cały szereg aspektów artystycznych, edukacyjnych, poznawczych, turystycznych i integrujących mieszkańców miasta wokół jego najatrakcyjniejszych walorów.

W programie Magicznej Legnicy były spontaniczne i otwarte dla publiczności działania artystów z kręgu magicznego realizmu. Był zrywający z prawami fizyki w architekturze niezwykłej urody kalendarz na rok 2017, który trafił do siedmiu tysięcy legniczan. Była niezwykle udana kooperacja z lokalnymi i regionalnymi mediami, które chętnie włączały się w poszczególne odsłony projektu. Powstały filmy prezentowane przy dziesiątkach tysięcy odsłon w mediach społecznościowych. Były wreszcie cieszące się dużą popularnością (ok. tysiąca osób), gawędziarskie spacery turystyczne po magicznych, potrafiących zmieniać swe ukryte oblicze zakątkach Legnicy.

Organizatorami 14. edycji konkursu Dolnośląskiego Gryfa są: Zachodnia Izba Gospodarcza – Pracodawcy i Przedsiębiorcy, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Związek Pracodawców Polska Miedź, Pracodawcy RP wspólnie z Partnerem Merytorycznym – firmą PwC oraz Mecenasem Konkursu: mBank S.A.

 

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.