Moda na Bloga – w najbliższy wtorek w bibliotece warsztaty dla młodzieży

0
378

Prowadzenie Bloga to pozornie nic skompilowanego. Szykujesz materiał, publikujesz, robisz zdjęcia, nie każdy jednak wie od czego zacząć i tu z pomocą już po raz kolejny przychodzi nam Miejska Biblioteka Publiczna w Głogowie. Lubisz czytać. Blog literacki to może coś dla ciebie.

Dziś osoby w różnym wieku szukają na siebie pomysłu, pragną rozwijać swoje pasje i dzielić się nimi. Blog to rodzaj internetowego pamiętnika. Możemy, zatem spotkać się z blogami dotyczącymi mody, urody, porad dla młodych matek, czy też pamiętnikiem z przeżywanej choroby, gdy blog i jego tworzenie jest dla autora rodzajem autoterapii. Blogi są przyszłością internetu, rozwijają wiedzę, zainteresowania, pozwalają poznać ciekawych ludzi, sprawiają, że stajemy się częścią określonej społeczności. Internet jest pojemny i demokratyczny możemy tam znaleźć dosłownie wszystko i każdy odnajdzie tam swoje miejsce.

Komputer jest obecnie wabikiem, który przyciąga młodzież do biblioteki niczym magnes, który nas bawi, uczy i inspiruje, jest też narzędziem naszej pracy. To naturalne środowisko nastolatków, to współczesne podwórko, wiec nie możemy się go obawiać. Jeśli chcemy być bezpieczni i świadomi to warto je trochę lepiej poznać, poszerzając wiedzę i horyzonty myślowe w tym temacie.

Biblioteka stale stara się poszerzać swoją ofertę i formy działania po to, aby sprostać wymaganiom i oczekiwaniom mieszkańców miasta. Moda na Bloga to propozycja warsztatów dla młodzieży 14+, która chce porozmawiać jak ciekawie pisać o książkach, jak rozwijać własnego bloga, czy dopiero go założyć. Jak zawsze przy tego typu wydarzeniach jest to doskonała okazja do społecznej integracji a także do poznania nowych, ciekawych i inspirujących osób. Biblioteka jest idealnym miejscem do spotkań dla ludzi w każdym wieku, doskonałym miejscem do wypoczynku i relaksu. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy, wszystkich zainteresowanych tą tematyką młodych mieszkańców miasta, ale także i tych którzy chcą się nauczyć czegoś nowego, ciekawego i inspirującego, zdobyć nowe umiejętności, wymienić się doświadczeniami na żywo, ale także tych na portalach społecznościowych.

Więcej informacji o wydarzeniu uzyskamy na stronie internetowej głogowskiej biblioteki. Najbliższe spotkanie obędzie się w bibliotece w Głogowie przy ul. Perseusza 13 o godzinie 17 we w wtorek 26 września 2017 roku. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.