Zniżki na pociągi dla kibiców

Koleje Dolnośląskie przedłużyły współpracę z WKS Śląsk Wrocław. Dzięki zawartej umowie, kibice podróżujący pociągami KD będą mieli zniżki na przejazdy.

0
465

Koleje Dolnośląskie przedłużyły współpracę z WKS Śląsk Wrocław. Dzięki zawartej umowie, kibice podróżujący pociągami KD będą mieli zniżki na przejazdy.

Dzięki umowie zawartej pomiędzy Kolejami Dolnośląskimi a WKS Śląsk Wrocław, kibice będą mogli taniej podróżować na mecze wrocławskiej drużyny. Na kibiców Śląska w dalszym ciągu czeka specjalna oferta. Udając się Kolejami Dolnośląskimi na mecze WKS-u na Stadionie Wrocław otrzymają ulgę na przejazd tam i z powrotem w wysokości 50%.

– Nasza dotychczasowa współpraca była bardzo owocna i efektywna, dlatego nie mieliśmy wątpliwości, aby przedłużyć ją na kolejny sezon. Wielokrotnie podkreślaliśmy, że zależy nam, aby być blisko mieszkańców regionu i ważnych dla nich spraw. Śląsk ma kibiców w wielu miastach województwa, do których docierają pociągi Kolei Dolnośląskich, więc skorzystanie z naszych usług przy dojeździe na mecze rozgrywane we Wrocławiu jest oczywistym rozwiązaniem. Tak jak kibiców łączy piłka, tak wszystkich Dolnoślązaków – w tym sympatyków futbolu – łączą Koleje Dolnośląskie – podkreśla Cezary Pacamaj, wiceprezes kolejowej spółki.

Warunkiem niższej opłaty za bilet jest posiadanie ważnego biletu na rozgrywane w danym dniu spotkanie. Promocja dotyczy wszystkich połączeń z każdej stacji województwa do dowolnego przystanku na terenie Wrocławia, w tym również relacji w granicach wewnętrznych miasta.

– Cieszy nas przedłużenie współpracy z Kolejami Dolnośląskimi na kolejny sezon. Dzięki niej, kibice Śląska mogą komfortowo dotrzeć na mecze swojej drużyny, a to dla nas bardzo ważne. Mamy wiernych fanów nie tylko we Wrocławiu, ale w całym województwie i taka współpraca pomaga nam podnosić frekwencję na trybunach. Mam nadzieję, że w dalszym ciągu z oferty korzystać będzie jak najwięcej rodzin, które dzięki wygodnym połączeniom kolejowym mogą dotrzeć nie tylko do pracy albo szkoły, ale i do miejsc, w których spędzamy czas wolny – jak na przykład Stadion Wrocław – mówi Michał Bobowiec, prezes Śląska Wrocław.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.