Legnica: spotkanie z Beatą Tadlą

0
1034

Na Spotkaniu Kobiet, 11 maja w Letia Business Center gościem specjalnym była Beata Tadla – znana dziennikarka, pochodząca z Legnicy. 

Na spotkaniu z Beatą Tadlą było ponad 300 osób – większość stanowiły panie, lecz nie dało się nie zauważyć panów, którzy towarzyszyli swoim partnerkom. Czwartkowe Spotkanie Kobiet zorganizowane przez Urząd Miasta Legnicy było już 7 takim wydarzeniem.

Gość specjalny – Beata Tadla opowiadała m.in. o swojej karierze, pracy dziennikarskiej, ale również o przywiązaniu do rodzinnego miasta.

Mimo że jestem daleko, to bardzo chętnie wracam do Legnicy. Z sentymentem wspominam budynki moich szkół, ulubione miejsca w parku, który kocham. Pamiętam, jak na antenie relacjonowałam momenty zaraz po przejściu huraganu w 2009 roku. Głos mi drżał na widok ogromu zniszczeń – wspominała Beata Tadla.

Z obecnymi na spotkaniu legniczankami podzieliła się również doświadczeniem w byciu mamą nastolatka czy też zmaganiami się z tabloidami.

To wspaniałe, że Spotkania Kobiet cieszą się niesłabnącą popularnością. Chcemy dostarczać mieszkańcom wydarzeń, które będą odpowiadały ich gustom i w tym przypadku na pewno nam się to udało – mówił obecny na spotkaniu prezydent Tadeusz Krzakowski.

Tradycyjnie już każda z pań otrzymała drobny upominek. Z kolei partnerzy i sponsorzy wydarzenia postarali się o zapewnienie uczestniczkom m.in. poczęstunku i porad kosmetycznych. Spotkanie uświetnił również mini koncert znakomitego zespołu Kminek.

Redakcja TutajLegnica.pl będzie na bieżąco informować o kolejnych Spotkaniach Kobiet organizowanych przez Urząd Miasta.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.