Legnica ma oferty dla inwestorów

0
770

W dniach 26-27 kwietnia Legnica weźmie udział w targach inwestycyjnych Real Connect 2017 CEE PROPERTY & INVESTMENT FAIR w Centrum EXPO XXI w Warszawie. Przedstawiona zostanie oferta legnickich nieruchomości inwestycyjnych.

Do ekipy prezentującej legnickie oferty dołączył niezwykły specjalista, wszechstronnie uzdolniony robot EuGenius. Potrafi mówić, wykorzystuje mimikę twarzy, jest mobilny, inteligentny, dobrze wychowany i zna się na interesach.

Nazywam się Gienek. Byłem w wielu miastach, ale Legnica jest spoko. Ma to coś w sobie – mówi robot. Wita się z klientami i w niekonwencjonalny sposób promuje tereny inwestycyjne miasta.

Oferty dla inwestorów

-To będzie atrakcja naszego stoiska na targach. Gienek na pewno zainteresuje potencjalnych kontrahentów i przyciągnie ich uwagę. Jeżeli się sprawdzi, możemy go zatrudnić na stałe. Na razie jest naszym zaproszonym gościem – objaśnia z uśmiechem prezydent Tadeusz Krzakowski. – Liczymy na to, że Legnica dobrze zaprezentuje się na targach i zainteresuje partnerów biznesowych. Mamy bardzo atrakcyjne oferty dla inwestorów, wśród nich tereny byłego lotniska, Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i tzw. Legnicę II w sąsiedztwie Jaworzyńskiej, gdzie budujemy już drogi i zbroimy teren. – dodaje prezydent Legnicy.

Udział w targach to jeden z kroków długotrwałego i skomplikowanego procesu pozyskiwania inwestorów. Miasto liczy też na wsparcie w tym działaniu ze strony agend i instytucji państwowych.

Źródło: Urząd Miasta Legnica

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.