Sukces 14-letniej pisarki

0
518

Maja Górska to 14-letnia pisarka z Legnicy. Pomimo młodego wieku Maja wydała już powieść pt. „Magiczna winnica”. W ramach sukcesu wydawniczego pisarki, Legnicka Biblioteka Publiczna zaprasza na jutrzejsze (20 kwietnia, godz. 11:00) spotkanie autorskie z Mają.

Legnicka Biblioteka Publiczna (ul. Piastowska 22) zaprasza mieszkańców na wyjątkowe spotkanie autorskie z Mają Górską, która napisała i wydała niezwykłą powieść – Magiczna winnica.

Tak młoda pisarka pisze sama o sobie: Jestem uczennicą klasy IIe gimnazjum nr 9. Książka pt. „Magiczna winnica”, powstawała w mojej głowie, moim komputerze i notatnikach przez trzy lata, a od kilku miesięcy – dzięki krakowskiemu wydawnictwu Skrzat – można kupić ją w księgarniach.

 Magiczna winnica

„Magiczna winnica” to powieść przygodowo – fantastyczna dla dzieci i młodzieży w wieku od około 8 do 14 lat. Akcja ma miejsce we Włoszech, ale nie tylko, bo bohaterowie przenoszą się też do świata magicznego.

Mój wydawca tak zachęca czytelników do sięgnięcia po tę pozycję – mówi Maja Górska: „Na Manhattanie mieszka rodzina Febbrario – ojciec, dwoje dzieci: Francesca i Marco, oraz ciocia Carlotta. Wieść o otrzymanej w spadku winnicy przewraca ich życie do góry nogami – muszą przenieść się na włoską prowincję! Czy nowo poznana dama w koronkowej sukni jest elfką? Jak wielka moc tkwi w Magicznej Winorośli? Kto tak naprawdę pracuje w winnicy? To świat pełen zagadek, tajemnic, humoru, włoskich słówek, przepysznych dań i … odrobiny magii.”

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.