Kłos & Dąbrowski Big Band zagra w Domu Studenta

0
242

 Jutro (20 kwietnia) w Domu Studenta PWSZ odbędzie się koncert zespołu Kłos & Dąbrowski Big Band. Formacja zagra w ramach cyklu Witelon Music Night. Początek – godz. 19:00. Wstęp jest bezpłatny.

Formacja Kłos & Dąbrowski Big Band będzie gościem koncertu z cyklu Witelon Music Night, który odbędzie się w czwartek (20 kwietnia) w Domu Studenta Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej (ul. Mickiewicza). Koncert rozpocznie się o godzinie 19.00.

Kłos & Dąbrowski Big Band

Kłos & Dąbrowski Big Band jest formacją założoną przez saksofonistę Jarosława Dąbrowskiego oraz trębacza Łukasza Kłosa, znanych z kilkuletniej współpracy z amerykańskim gitarzystą i kompozytorem Mikiem Russellem. Muzycy od kilku lat współpracują z legnicką PWSZ.

Zespół Kłos & Dąbrowski Big Band tworzy 10 znakomitych instrumentalistów – trzyosobowa sekcja rytmiczna oraz siedmioosobowa sekcja dęta. Formacja współpracuje również z wokalistami polskiej sceny muzycznej. Koncerty Kłos & Dąbrowski Big Band to muzyczne show, oparte na znakomitych aranżacjach standardów swingowych, bluesowych, funkowych i popowych. Zespół ma w swojej ofercie koncerty tematyczne poświęcone takim artystom, jak Frank Sinatra czy Duke Ellingtone.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.