Feel zagościł w Legnicy

0
742

W czwartek (2 lutego) w Letia Business Center odbyło się spotkanie z Piotrem Kupichą i Łukaszem Kożuchem z zespołu Feel. To już 4. z cyklu wydarzeń dla kobiet organizowanych przez Urząd Miasta Legnica.

– W takim kobiecym spotkaniu uczestniczę po raz pierwszy. To bardzo ciekawa propozycja Urzędu Miasta Legnicy i bardzo chętnie z niej skorzystałem. Mam nadzieję, że wszystkie Panie wyjdą ze spotkania zadowolone – mówił Piotr Kupicha, wokalista zespołu Feel.

Podczas trwającego prawie trzy godziny wieczoru, Piotr Kupicha opowiadał o tym, jak rozwijała się kariera zespołu w ciągu ostatnich 10 lat oraz jak można swoją pasję przekuć w zawodowy sukces. Zgromadzonym paniom zdradził również kilka tajemnic z tras koncertowych i życia gwiazd muzyki. Nie zabrakło również tematów kobiecych. Zarówno Piotr Kupicha, jak i Łukasz Kożuch przyznali, że kobiety są bardzo ważne w ich życiu i bez nich nie byliby szczęśliwi.

Każda z pań mogła zrobić sobie z gośćmi pamiątkowe zdjęcie i otrzymać autograf. Z kolei przed spotkaniem legniczanki mogły bezpłatnie skorzystać z poczęstunku i usług partnerów wydarzenia.

Spotkania dla kobiet

Cykliczne spotkania dla kobiet w Legnicy to inicjatywa Urzędu Miasta, który w ten sposób chce integrować panie w mieście. Gośćmi legniczanek byli już: aktor Robert Moskwa, dziennikarka Magdalena Mołek i psycholog Maria Rotkiel.

Kolejne spotkanie, z okazji walentynek odbędzie się 16 lutego (czwartek) w Letia Busness Center. Gościem będzie wybitny reżyser, legniczanin Waldemar Krzystek.

Źródło: Urząd Miasta Legnica

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.